BRNĚNSKÝ MINITURNAJ PRO HRÁČKY LOKOMOTIVY

V sobotu 11.11.2017 se hráčky z České Třebové zúčastnily exhibičního turnaje minihokejbalu žen na Brněnském veletrhu sportu – „Sport Life 2017“. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy.

Eagels Brno

HC Slavia Praha

Moravské panenky

TJ Lokomotiva Česká Třebová

Třebovské mašinky na turnaj dorazily pouze s pěticí hráček: Držmíšková Kateřina, Hyksová Markéta, Kvasničková Petra, Nováková Markéta, Telecká Tereza. Na turnaj je doprovázela nehrající Kvasničková Radka a vedoucí týmu Černý Jiří.

Na postu gólmanky se netradičně prostřídaly hráčky z pole a to obě Markéty. Nového postu se zhostily se ctí, klobouk dolů.

Po prohře se Slávií a dvou výhrách nad Eagels Brno a Moravské panenky obsadily hráčky druhé místo v tabulce. Ve finále nastoupily opět proti Slávii a po prohře obsadily celkově druhé místo. Celý turnaj probíhal ve skvělé atmosféře a holky si ho moc užily.

Spolu s turnajem probíhal celý den doprovodný program nejen pro hráčky, ale i příchozí veřejnost. Uskutečnilo se několik individuálních soutěží o hodnotné ceny, kterých se českotřebovská děvčata zúčastnila. Nájezdy absolvovalo duo Kvasničková Petra a na pozici gólmanky se poprvé představila Držmíšková Kateřina. Dvojice obsadila v celkovém pořadí druhé místo. Další soutěží byla tvrdost střely. Tu to disciplínu vyhrála naše hráčka Držmíšková Kateřina.