V ZÁVĚREČNÉM PODZIMNÍM UTKÁNÍ OPLATILI PORÁŽKU

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „B“ 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Hodnocení zápasu Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:
„V posledním podzimním utkání, navíc doma, jsme chtěli odčinit porážku, kterou nám soupeř z Pardubic uštědřil při prvním vzájemném zápase sezóny v Polabinách. Úvod zápasu nám úplně nevyšel podle našich představ a inkasovali jsme velmi laciný gól a hosté se dostali do vedení. Autoskláři hráli do poloviny první třetiny dobrý taktický hokejbal, dobře se pohybovali, doplňovali a byli vždy na správném místě. My jsme se do utkání dostali až v 9 minutě, kdy přišlo vyrovnání. Ve druhém dějství se nám několikrát podařilo zatlačit hosty do obrany a každá z útočných řad si dokázala připravit šance. Využili jsme jedinou. Na začátku poslední části pardubičtí přidali a bylo to znát. Vyrovnání přišlo necelé čtyři minuty před koncem po nešťastném vhazování v našem obraném pásmu. Vedení jsme si rychle vzali zpět po krásné průnikové přihrávce se pod horní tyč nemýlil Jiruše, který uzavřel vydařenou podzimní část.“

Sestava ČT: Sterenčák – Dobrovský, Tlapák, Švec Š., Laštovica, Nekvinda, Sláma, Hynek, Kvasnička, Válek, Jiruše,  Švec M., Jirmásek, Doubrava, Škeřík, Broulík, Němec, Ruda

Branky ČT: 8:33 Doubrava (Škeřík), 25:50 Šve M. (Jirmásek), 42:27 Jiruše (Laštovica)
Střely: 46:45
Vyloučení: 3:4