LOKOMOTIVA DEKLASOVALA ZÁLOHU PŘELOUČE

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Jestřábi Přelouč „B“ 10:3 (3:0, 4:1, 3:2)

Hodnocení zápasu Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:
„Zápas jsme začali dobře, ale na první branku jsme museli trpělivě počkat až do desáté minuty. Do konce první třetiny jsme vedení navýšili, což bylo dobře. V prostřední části jsme přidali další čtyři branky Škoda, že se nám nepodařilo ubránit přesilovku soupeře a naším laxním přístupem jsme zbytečně inkasovali. V posledním dějství jsme některé akce zbytečně přehrávali místo přímočarého řešení, z čehož nejvíce těžila Přelouč, která vyrážela do protiútoků. Vysoké vedení nás částečně uspokojilo. Chtěli jsme naplno bodovat, to jsme splnili. Jsme rádi, že se nám podařilo nastřílet víc branek než v předchozích zápasech. Škoda, že jsme ještě nepřidali další, ale i tak jsme spokojeni. Zbývají nám 3 zápasy do konec podzimu, na které se musíme soustředit a zvládnout je.“

Sestava ČT: Sterenčák – Dobrovský, Laštovica, Broulík, Švec Š., Zeman B., Sláma, Hynek, Kvasnička, Válek, Jiruše, Švec M., Doubrava, Němec, Škeřík, Nekvinda

Branky ČT: 9:32 Dobrovský (Válek), 13:26 Švec Š. (Doubrava), 13:49 Kvasnička (Válek),  24:14 Švec M. (Hynek), 25:13 Švec M. (Broulík), 25:32 Škeřík, 29:10  Válek (Kvasnička), 34:02 Válek (Hynek), 42:41 Válek (Kvasnička), 43:14 Nekvinda (Němec, Doubrava)
Střely: 34:13
Vyloučení: 5:4