Alfa si ze Třebové odvezla tři body

TJ Lokomotiva Česká Třebová  x  HBC Autosklo H.A.K. Pardubice  1:4  (0:0, 0:0, 1:4)

střely 21:40, vyloučení 4:3, využití 1:1, v oslabení 0:1

branky Loko – 34:23 Kvasničková (Vodvárka)

Dvě třetiny jsme drželi se silným soupeře krok. Ve druhé třetině jsme si vytvořili i řadu slibných šancí, ale ne a ne dát branku. Ve třetí třetině přišel první gól a dali ho hosté to asi rozhodlo… A za nedlouho druhý. Nám netrvalo dlouho a dostali jsme se na chvíli na rozdíl jedné branky. Když v přesilové hře trefila vrchní roh branky Petra Kvasničková. Bohužel hned po buli jsme inkasovali a to se prostě nesmí stát. Hosté vstřelili ještě jednu branku a utkání ve třetí třetině rozhodli.

• Hledáme STŘELCE – nutné, spěchá

sestava Loko: Břeň – Pleskot, Orlich, Vostrčil, Verner, Mačátová – Smutný, Řehák, Faltejsek, Karlík, Zeman, Vodvárka, Kvasničková, Čapek, Hyksa