MUŽI – ODVETA S ŽAMBERKEM OPĚT PŘINESLA BODY KOHOUTŮM

archivní foto

TJ Lokomotiva Česká Třebová – SK Hokejbal Žamberk 5:3 (2:0, 1:1, 2:2)

Hodnocení zápasu Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:
„Zápas jsme začali aktivně, což v sedmé minutě vyústilo v naši vedoucí branku. Krátce na to se nám podařilo vedení navýšit. Při vedení 3:0 jsme si už mysleli, že je po zápase, ale to jsme se mýlili. Hosté poražení nebyli a stále bojovali o snížení. V prostřední části měli žamberečtí dost šancí ke skórování. Zvonila i konstrukce naší branky. Podařilo se jim snížit na rozdíl jedné branky. Za další dvě minuty jsme vedli o dvě branky a o dalších 120 vteřin později byl rozdíl znovu tříbrankový. Snížení přišlo v závěru při přesilovce hostí. Přesilovky a vyloučen hrály v zápase důležitou roli. Naší nedisciplinovaností jsme zbytečně často chodili ven a dávali Žamberku šanci. Celkově od poloviny utkání se aktéři více věnovali něčemu jinému než jenom hře samotné.“

Sestava ČT: Sterenčák – Dobrovský, Truhlář, Broulík, Zeman B., Doubrava, Švec M., Kvasnička, Válek, Jelínek, Tomeš, Sláma, Škeřík, Ruda

Branky ČT: 6:01 Škeřík (Válek), 6:33 Kvasnička (Švec M.), 18:57 Jelínek (Sláma), 36:29 Sláma (Tomeš), 38:23 Tomeš (Švec M.)
Střely: 24:23
Vyloučení: 9:4