Dorost dovezl tři povinné body z Jihlavy

SK Jihlava  x  TJ Lokomotiva Česká Třebová  1:3  (1:0, 0:1, 0:2)

střely 24:29, vyloučení 1:3, využití 1:0, v oslabení 0:1

branky Loko – 19:13 Smutný (Řehák), 22:00 Vodvárka (Faltejsek), 33:08 Faltejsek (Řehák)

Do Jihlavy jsme si jeli pro povinné 3 body a někteří to brali asi až moc lehkovážně, že se soupeř porazí sám. Začali jsme dobře hráli jsme u soupeře v pásmu, ale nebyli jsme efektivní v koncovce. A  co se nestalo. Jednou nám utekli a bylo to 1:0 pro domácí, a tak i skončila první třetina. Ve druhé se nám podařilo vyrovnat, ale nic víc. Ve třetím dějství jsme konečně šli do vedení, ale domácí měli pořád nebezpečné brejky a my se museli být na pozoru. Uklidňující gól přišel ve 33. minutě z hole Faltejska. Do konce zápasu se už nic podstatného nestalo. A my si z Jihlavy nakonec odvezli utrápené vítězství 3:1

Sestava Loko: Svoboda – Pleskot, Orlich, Zeman, Kříž – Smutný, Řehák, Faltejsek, Karlík, Vodvárka, Kvasničková, Valíček, Hyksa