Dorost vyhrál nad Stříbrem

TJ Lokomotiva Česká Třebová x HC Buldoci Stříbro  4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

střely 39:19, vyloučení 3:5, využití 1:0

branky Loko – 12:22 Valíček, 17:39 Zeman (Valíček, Hyksa), 33:50 Karlík, 36:13 Vodvárka ( Kvasničková, Karlík)

Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, měli jsme více balonek na svých hokejkách, řadu šancí a soupeř se k nám dostával sporadicky. První gól nám svojí chybou nabídl hostující brankář. Do prázdné branky skóroval Valíček. Druhou branku přidal hned na začátku druhé třetiny Zeman a to bylo na nějaký čas vše. Až v ve třetí třetině se prosadil třetí útok. Nejdřív se trefil Karlík a za nedlouho Vodvárka. Více šancí se nám proměnit nepovedlo.

sestava Loko: Svoboda (Břeň) – Pleskot, Mačátová, Orlich, Verner, Kříž – Smutný, Řehák, Faltejsek, Karlík, Vodvárka, Kvasničková, Valíček, Zeman, Hyksa