Dorostenci na úvod sezóny porazili pražské KOVO

TJ Kovo Praha  x  TJ Lokomotiva Česká Třebová  2:3    (0:1, 2:1, 0:1)

střely 46:26, vyloučení 3:7, bez využití

branky Loko: Pleskot, Vodvárka, Řehák

Do nové sezóny jsme postoupili o patro víš a to do extraligy staršího dorostu. Na první zápas jsme zavítali do Prahy na Palmovku, kde jsme se střetli pro nás s neznámým Kovem. Zápas jsme začali překvapivě dobře, když to beru z pohledu počtů hráčů na střídačkách a nejspíš i věkového průměru. První gól padl z hole Tomáše Pleskota a první třetinu jsme vyhráli 0:1. Ve druhé třetině se podařilo soupeři zápas na chvíli otočit. Sráželi nás hloupé fauly v takovém počtu. Domácí naštěstí  početní výhodu ani jednou nevyužili a při jejich pokažené rozehrávce se míčku zmocnil Vojta Karlík, nahrál volnému Pavlu Vodvárkovi a bylo srovnáno 2:2. Ve třetí třetině padl pouze jeden gól. Zasloužil se o něj Dominik Řehák a vrátil vedení zpět na naši stranu. I přes šance, které si domácí vytvořili, jsme vedení udrželi a z Prahy jsme si odvezli tři první body v SD 😀

sestava Loko: Břeň – Pleskot, Pirkl, Verner, Orlich – Smutný, Řehák, Valíček, Hyksa, Vodvárka, Karlík, Kvasničková