Po roce opět na Pradědu

Ve čtvrtek 3.8 2017 jsme stejně jako minulý rok vyrazili na soustředění do Jeseníků na nejvyšší horu Praděd. Oproti minulému soustředění bylo pár změn. Den navíc. Bydleli jsme na chatě Barborka. Byla jen jedna skupina, turistická skupina 🙂 tento rok nejela a poslední změna, zúžil se nám i trenérský dohled. Na povel jsem to měl já s Romanem Pirklem, dle mého hloupého názoru jsme to zvládli na výbornou.

Měli jsme naplánované více chození po kopcích. Trochu se podívat, když už jsme tam. A ne kroužit kolem dokola…

Vyrazili jsme už ve čtvrtek dopoledne. Abychom byli na chatě už po poledni. Měli jsme naplánovanou túru údolím Bílé Opavy dolů do Karlovy Studánky. Cestou zpět nás chytl vydatný slejvák, ale ten nás nezastavil, tak jsme vyrazili druhou stranou údolí zpět.

Druhý den jsme měli v plánu, pouze po trénovat.  Měl jsem připravené 3 tréninky a na poslední chvíli jsme to doplnili o ranní rozcvičku. Nakonec jsem polevil a místo toho jsme se vydali na Petrovy Kameny a Praděd.

 

V sobotu na nás čekal celodenní výlet na Dlouhé Stráně. Už cesta tam byla výživná. Sejít to celé dolů a zase nahoru. Na Dlouhých Stráních jsme si vypůjčili koloběžky a sjeli na nich  do Kout nad Desnou. A znova nahoru na Švýcárnu. Tam nás čekala zasloužená odměna v podobě Borůvek naložených v rumu 🙂

 

V neděli nás čekaly jen dva tréninky. Ráno před snídání rozcvička + dopolední trénink. Pak už jen sbalit se, oběd a z vesela domů …

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *