Dorost si z Malenovic odvezl tři bodíky

HBC Malenovice  x  TJ Lokomotiva Česká Třebová  2:5  (0:1, 2:1, 0:3)

střely 19:30, vyloučení 8:4, využití 0:1

branky Loko: 5:18 Kvasničková (Pirkl), 25:61 Pirkl, 38:49 Smutný (Řehák), 42:48 Řehák (Smutný), 44:29 Smutný

zápas z pohledu Rádi Hájka: ,, Začátek zápasu jsme velice podcenili a bylo to velmi vyrovnané. První gól vstřelila Petra Kvasničková a tím jsme se nabudily a makali dále. V první třetinu jsme tím pádem vyhráli 1:0. V druhý třetině to vypadalo podobně. Hosté na začátku třetiny snížili, Ale netrvalo dlouho a Oliver Pirkl to udělal moc šikovně a přehodil balónek na záda Zlínského brankáře mohli jsme se zase radovat. Radost nám nezůstala do konce druhé třetiny, a Zlín stihl ještě vyrovnat. Před třetí třetinou jsme se nabudily, a snažily dát ještě nějaké góly, aby jsme si odvezli 3 body, po půlce třetí třetiny nám to tam začalo padat a kvůli tomu se Zlín naštval a dělali z mého pohledu zbytečné fauly. Daly jsme tři góly a stanovily konečnou podobu výsledku 5:2. Což bylo pěkné, podle toho jak se zápas vyvíjel

sestava Loko: Břeň – Verner, Orlich, Zeman, Držmíšková, Kříž – Smutný, Řehák, Valíček, Kvasničková, Pirkl, Hájek, Vencl, Švedová