Dorost překvapivě vyhrál vysoko nad Stars

TJ Lokomotiva Česká Třebová  x  HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice  11:1  ( 5:0, 4:1, 2:0 )

střely 27:20, vyloučení 5:8, využití 2:1

branky Loko: 5:56 Smutný (Valíček), 6:49 Řehák (Smutný), 7:47 Hájek (Zeman), 7:55 Řehák (Smutný), 11:10 Řehák, 15:48 Zeman (Vostrčil, Smutný), 19:10 Řehák (Smutný), 21:26 Řehák (Valíček), 21:59 Zeman (Pirkl), 35:01 Vostrčil (Pirkl), 39:47 Řehák (Pirkl, Verner)

Do zápasu jsme šli s respektem k soupeři a s tím, že nás čeká vyrovnaný zápas. Hráče jsem nabádal k tomu, aby hráli z obrany jednoduše, balónky zbytečně nepředržovali a chodili rychle do útočného pásma a tam si hráli. Bylo překvapení až jak nám to šlo. Soupeři se nepovedl vůbec chytit začátek utkání. Když to bylo v 8. minutě 4:0, mohli jsme hrát v klidu. První třetina skončila 5:0. Před druhou třetinou jsem v kabině hráčům kladl na srdce ať nepolevují a hrají pořád dál stejný stylem, že soupeř rezignuje a stalo se. Hned v úvodu jsme využili přesilovou hru a bylo takřka rozhodnuto. Hosté sice snížili z nařízeného trestného střílení, ale to bylo z jejich strany vše. Nakonec si z Benátek odvezli 11 branek, což nikdo před utkání nepředpokládal. Hráli jsme zodpovědně, jednoduše z obrany a ve předu jsme byli efektivní.

zápas z pohledu Vojty Vostrčky: ,,

Dne 20.5.2017 jsme v České Třebové odehráli utkáni proti Svítkovu. Čekali jsme že boj o první místo bude náročný, ale opak byl pravdou, bylo to lepší „báčko“, hned ze začátku jsme do Svítkováků vlítli, a už se vedlo 1:0 po skvělé šibenici Smutného. V šesté minutě se trefil Řehák do prázdné brány po nahrávce Smutného. A pak si Hájek položil gólmana a zkušeně si ho přehodil! V sedmé minutě jsme už vedli 3:0, a pak ještě přidal dva góly Řehák. Když jsme šli po první třetině do kabiny za „rozhodnutého“ stavu 5:0 všichni jsme byli zvědaví s čím na nás soupeř přijde do druhé třetiny. V kabině nás Jarda (náš trenér), nabádal k tomu aby jsme do druhé třetiny šli stejně jako do té první!. Ve druhé třetině bylo na soupeři vidět že chce ze zápasu ještě vyjít jako vítěz, ale Zeman jim spálil naději tím že do prázdné brány dorazil míček a přidal šestý gól!! Čímž soupeře položil úplně. Po střele Řeháka jsme přidali už sedmý gól. Pak jsi ještě Řehák „vykoupal“ gólmana a dal osmý gól. Na konci druhé třetiny Zeman využil chvilku nepozornosti gólmana a vstřelil devátý gól. Tím zakončil druhou třetinu. Na začátku třetí třetiny jsme měli hned šanci dát další góly, při přesilovce 5 na 3, což se nám nepovedlo, ale hned po z končení trestu mi zkušeně Pirkl nahrál na modrou čáru, a já zkusil vystřelit na bránu, a ze štěstím jsem trefil šibenici a tím jsme uzavřeli první desítku. Pak už jen Řehák přidal poslední gól a byl konec zápasu. Díky klukům za skvělý přístup k zápasu. „

sestava Loko: Břeň – Verner, Orlich, Zeman, Vostrčil, Kříž – Smutný, Řehák, Valíček, Hyksa, Pirkl, Hájek, Vencl, Švedová (nehr.)