Dorostenci získali o víkendu 6 bodů

HBK Bulldogs Brno  x  TJ Lokomotiva Česká Třebová  1  x  13

střely 7:50, vyloučení 3:2, v oslabení 0:1

branky Loko – …

Do Brna jsme vyrazili s jasným cílem odvést si tři body. Od začátku zápasu se hrálo na jednu branku. Domácí dopředu nic moc nepředvedli. I ten gól do naší branky jsme si dali my. Jedinou skvrnou na našem výkonu bylo, že Pirkl se Serbouskem zápas nedohráli a to nás druhý den doma čekal Kyjov.

Jak to viděl Lukáš Kříž: ,, Do zápasu jsme vstupovali s jasným cílem vyhrát. To se projevilo hned na začátku první třetiny kdy se radoval s gólu Řehák. Hned po góle jsme se usadili v útočném pásmu až do konce třetiny. Do šaten jsme šli za stavu 1:7. Ve druhé třetině jsem přidali ještě čtyři góly a vypadalo to na hody.V průběhu třetí třetiny jsme přidali další dvě branky. A z Brna jsme si odvezli 3 body. “

sestava Loko: Břeň – Verner, Orlich, Držmíšková, Kříž – Smutný, Řehák, Valíček, Kvasničková, Pirkl, Hájek, Vencl, Zeman, Serbousek

TJ Lokomotiva Česká Třebová  x  HBK Kyjov  16  x  1

střely 27:12, vyloučení 1:0, bez využití

branky Loko – 2:18 Zeman (Pirkl), 5:04 Smutný (Verner), 11:08 Smutný (Verner), 11:51 Pirkl (Zeman), 17:05 Zeman (Pirkl, Paclík), 18:12 Zeman, 21:04 Valíček (Verner), 21:30 Zeman, 25:27 Verner (Smutný, Valíček), 28:13 Zeman (Pirkl), 32:41 Smutný (Řehák) 34:42 Řehák (Smutný, Valíček), 35:42 Zeman (Paclík), 38:06 Paclík (Pirkl, Zeman), 40:32 Zeman (Paclík), 41:00 Řehák

Hosté dorazili pouze s devíti hráči do pole a na první pohled ne zrovna plné sestavě. To nám trochu nahrálo do karet, protože mi nebyli také kompletní a někteří si z předešlého zápasu odnesli drobné šrámy. Od začátku zápasu jsme určovali tempo hry. Hosté se k ničemu téměř nedostali. Osobně jsem očekával vyrovnanější partii, protože zápasy s Kyjovem byly vždy nahoru dolu.

Zápas z pohledu Honzy Vernera: ,, Už při příjezdu soupeře z Kyjova nám bylo jasné, že hosté přijeli značně oslabeni. V šatně jsme si před začátkem zápasu řekli, „že prostě musíme urvat tři body“ a s tím jsme do zápasu nejen vstoupili, ale také celý zápas se v tomto duchu odehráli. Po závěrečném hvizdu jsme odcházeli ze hřiště za stavu 16:1. Takže jsme úkol splnili. “

sestava Loko: Břeň – Verner, Orlich, Zeman, Kříž – Smutný, Řehák, Valíček, Paclík, Pirkl, Hájek