Sluníčko, déšť, sníh a tři body z Opavy

SHC Opava  x  TJ Lokomotiva Česká Třebová  1:3  (0:0, 1:2, 1:0)

střely 24:24, vyloučení 4:3, využití 0:1

branky Loko: 20:59 Řehák (Vostrčil, Smutný), 24:43 Smutný (Řehák, Vostrčil), 38:21 Smutný (Zeman, Paclík)

komentář k utkání

Zápas z pohledu Martina Valíčka: ,,

Zápas v Opavě jsme nezačali vůbec špatně, po první třetině jsme odcházeli za stavu 0:0. Až v druhé třetině padaly první góly, a to z hole Opavy. Naštěstí přišlo snížení Řeháka který přesnou trefou srovnal skóre na 1:1. Ve druhé třetině se dával další gól, autorem byl Smutný který po přihrávce Řeháka skóroval do prázdné branky. Po tomto gólů se také zvýšilo na tvrdosti hry konkrétně týmu Opavy. Třetí třetinu jsme začali velmi aktivně, což se ukázalo na neuznaném gólů Smutného. Ze Smutného byl rázem šťastný když od mezikruží skóroval na 3:1. Tento výsledek se nám podařil udržet až do konce zápasu a z Opavy jsme odjeli se 3 body. „

sestava Loko: Břeň – Verner, Orlich, Vostrčil, Držmíšková, Kříž – Smutný, Řehák, Valíček, Kvasničková, Pirkl, Hyksa, Zeman, Paclík