Minipřípravka – vyhrála turnaj v Letohradě

Na úvod všem co se nedělního turnaje zúčastnili patři velké poděkování. Pro pár hokejbalových nováčků to byl křest ohněm, který byl úspěšný. Ve funkci hlavního trenéra se představil Fanda Šustek, který s týmem pracoval už při zimní přípravě v tělocvičně, která hodně hráčům i hráčkám pomohla především v orientaci na hřišti a HČJ.

Pan trenér není žádný nováček, ale doposud se staral především o fyzickou přípravu v našem klubu. Svou pozici zvládl na výbornou, protože se mu povedlo dát dohromady tým, který hrál tzv. „týmově“. V našem týmu sešlo několik nováčků, ale i výrazných individualit, tak neměl vůbec jednoduchou pozici. Především si cením toho, že dokázal přesvědčit pár „hamounů“, o tom, že jsou na hřišti i další spoluhráči. Náš výkon byl kolektivní a každý od trenéra až po posledního hráče či hráčku má podíl na našem relativním úspěchu.

Velmi kladně hodnotím i operativnost pořadatelů a rozhodčích, že díky komunikaci s týmy pomohli k urychlení turnaje a ještě hráči měli možnost otestovat novou hokejbalovou nafukovačku se soutěží na přesnost. Kde mimo jiné na předních pozicích skončili také naši hráči. Z celé akce máme dobrý pocit a není to jen tím, že se nám podařilo nečekaně zvítězit.

V dovednostní soutěži soutěži střelby na přesnost exeloval Mátěj PALÁN, který za vítězství obdržel poukaz na dvě vstupenky na zahajovací utkání MS v Pardubicích.

A v těsném závěsu skončil nováček týmu Filip Altenburger, který si odvezl regionální soupravu – ktraťasy a tričko.

Děkuji všem za účast a další krátké info a fotodokumentace bude následovat.

Kež by to aspoň z poloviny takto hrálo mužům.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *