BÉČKO NESTAČILO TĚSNĚ NA LÍDRA DRUHÉ LIGY

TJ Lokomotiva Česká Třebová „B“ – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „B“ 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)

Hodnocení zápasu Michal Broulík, TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Ještě před zápasem se nám podařilo vhodně doplnit béčkaře o hřáče „A“ týmu, ale i přesto to na Pardubice nestačilo. První branku jsme dostali po pěkné průnikové přihrávce za naši obranu. Škoda tohoto gólu, jeden z těch lacinějších. Hosté si nadále vytvářeli více šancí, ale nedokázali do konce první třetiny zvýšit svůj náskok. To se jim povedlo v prostřední části. My jsme zbraně nesložili a po nenápadné akci a teči mladého Řeháka se nám podařilo snížit. Ve třetí třetině bylo stále o co hrát. Když se necelých sedm minut před koncem prosadil v oslabení agilní Jiruše vlilo nám novou energii do žil. V závěrečných minutách jsme soupeře zatlačili, ale vyrovnat se nám už nepodařilo. Mrzí nás ztráta, protože jsme rozhodně měli na to, abychom vedoucí tým druhé ligy obrali o body. Škoda šancí, které jsme si vypracovali, ale nevyužili.“

Sestava ČT: Novotný – Šustek, Truhlář, Broulík, Tlapák, Nekvinda, Orlich, Tomeš, Kvasnička, Řehák, Němec, Doubrava, Jiruše, Pirkl, Laštovica, Smutný, Čapek

Branky ČT: 19:22 Řehák (Šustek, Tomeš), 38:52 Jiruše (Šustek)

Střely: 27:27, Vyloučení 4:2, Využití 0:0, V oslabení: 1:0