Céčko doma zvítězilo i nad Jestřábi

Céčko Lokomotivy doma přejelo i Jestřábi aneb Hrdlička po x letech v brance čaroval

Lokomotiva Česká Třebová C : Jestřábi Přelouč B   5 : 1 (1:0,2:1,2:0)

Hrdlička po x letech odchytal za hokejbalovou Lokomotivu celý zápas a pěkně se proti přeloučským Jestřábům zapotil. Za svá záda pustil pouze jediný míček a to při přesilové hře hostů ve druhé třetině. Soupeři se do sebe obuli hned od začátku a oba brankáři se hodně rychle pod palbou střel zahřáli. Až do závěru první části drželi společně čisté konto i přes několik gólových příležitostí na obou stranách. Účet zápasu otevřel v polovině osmé minuty Němec, ale čestně se přiznal ke kopnutí do míčku. Branka, která se již opravdu objevila ve statistikách padla až v poslední minutě a tentokráte již přesně z hole domácího kapitána Němce po přihrávce Rullové.  Na 2:0 zvyšoval po asistenci Němce Hruška. Lokomotiva byla na koni, jenže ve 24. minutě při přesilovce Jestřábů kapituloval i Hrdlička. Domácí opět v poslední minutě prostřední části brankou do šatny zvýšili svoje vedení zásluhou Škeříka na 3:1. Když v úvodní minutě závěrečné části na servírovala Rullová svou třetí brankvou asistenci mezi kruhy Broulíkovi, který se trefil přesně mezi betony hostujícího brankáře. Bylo o zápase rozhodnuto. Jestřábi se však nevzdávali, ale domácí se zklidnili a drželi míček pod kontrolou. Čtyři minuty před koncem pečetil výsledek novic Rulla, který si tak spravil chuť po několika spálených golovkách. Ač je to k nevíře „C“ tým Lokomotivy ve čtyřech podzimních utkáních ztratil zatím pouze jediný bod  v  předposledním duelu s Ježky a v současné době má na kontě 50 bodů . V nedělním řádném kole na ně čeká předposlední tým Opatovic, kterému mají z jarní části vracet.

střely 36 : 31 , přesilovky 3 : 7 , využití 0:1

Branky : 13:46 Němec (Rullová), 21:33 Hruška (Němec), 29:03 Škeřík (Rullová), 30:34 Broulík (Rullováú, 41:20 Rulla (Škeřík)

Sestava : Hrdlička – Broulík, Truhrlář, Zeman, Ruda, Hruška, Hubl, Němec,Vohralík, Rulla a Rullová, Škeřík