Dorost jasně přehrál s Brno

TJ Lokomotiva Česká Třebová  x  HBK Bulldogs Brno  15:0  (8:0, 4:0, 3:0) řeší LK

střely: 31:4, vyloučení 0:0, bez využití

Branky Loko00:43 Smutný (Řehák), 2:35 Smutný (Řehák, Valíček), 5:13 Řehák (Smutný), 6:06 Valíček (Smutný, Řehák), 6:38 Zeman (Pirkl), 7:01 Smutný (Řehák), 8:01 Hyksa (Zeman), 13:43 Verner, 16:55 Řehák (Valíček), 18:06 Smutný (Řehák), 19:23 Zeman (Pirkl, Serbousek), 29:46 Řehák (Verner), 30:39 Smutný, 35:18 Smutný, 36:02 Řehák (Smutný)

Soupeř dorazil v malém počtu, tudíž už jsem měl tušení jakou hrou se bude prezentovat … Od začátku zápasu se hrálo na soupeřově polovině a hostující gólman se určitě nenudil. Hned v úvodu jsme šli do vedení a bylo jasné, kdo zvítězí. Teď jen na kterém čísle se zastaví časomíra. Do třetí třetiny hosté kvůli nespecifikovatelným zraněním nastoupili pouze v pěti hráčích a když v průběhu třetí třetiny ještě jeden z brněnských hráčů odstoupil rozhodčí zápas pro nedostatečný počet hostujících hráčů cca 7 minut před koncem ukončil.

Sestava Loko: Vostrčil – Zeman, Kříž, Verner, Hájek – Smutný, Řehák, Valíček, Serbousek, Pirkl, Hyksa