Béčko na úvod jara inkasovalo bůra od Rangers

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HBC Rangers Opočno – TJ Lokomotiva Česká Třebová „B“    5 : 1 (2:0,3:0,0:1)

Při pohledu na odjíždějící sestavu se nedal očekávat super výsledek, ale další kapka k moři komplikaci s ohrožením baráží nebo možná i sestupem. Naštěstí naši soupeři na chvostu tabulky také na body nedosáhli.

Hodnocení zápasu Michal Broulík, TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Po zimní přestávce nás nečekal lehký soupeř. Domácím dokonale vyhovoval plastový povrch, který dával vyniknout jejich kombinační hře a technickým schopnostem v soubojích 1 na 1. Velmi brzo jsme inkasovali, což nám rozhodně nepřispělo. Druhá branka zápasu přišla záhy a zase do naší sítě. To si myslím, že byla definitivní tečka. Hráči Opočna po zbytek první třetiny kontrolovali hru a svůj náskok. Ve zbývajících dvou třetinách jsme se přece jenom více osmělili, vytvořili si i příležitosti, ale dlouhodobě nám chybí lehkost v zakončení. Především v proměňování šancí. Naopak domácí vyráželi do rychlých protiútoků, které chladnokrevně a hlavně v naprostém klidu končili za naším brankářem. Zbývající utkání budou snahou o záchranu v soutěži, to je už teď více než zřejmé. Jedno pozitivum přece jenom máme. Řadu mladších dorostenců sbírajících zkušenosti rozšířil Honza Verner, který si počínal ve svém prvním zápase za muže dobře.“

Sestava : Novotný – Zeman Břetislav, Šustek, Truhlář, Zeman Lukáš, Doubrava, Broulík, Němec, Smutný, Řehák, Jiruše, Pirkl, Verner

Neděle 05.03.2017
61057 15:30 Delta Pardubice HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B hřiště: Pardubice – Svítkov

Uvidíme co přinese první domácí utkání s Deltou příští sobotu od 14 hodin. Třeba si někteří hráči, kteří o tomto víkendu museli činiti veledůležité věci mimo hokejbal uvědomí, že příští sezonu už nebudou mít možná, kde hrát a naši dorostenci, kde sbírat zkušenosti.