161205_muzi_a_tremosna
Neděle 13.11.2016

HBK Bulldogs Brno – TJ Lokomotiva Česká Třebová 1:3 (0:0, 1:3, 0:0)

Hodnocení zápasu Michal Broulík, TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Do Brna jsme se vydávali s cílem bodovat, protože týden před tímto zápasem jsme právě s Buldoky body ztratili. Naše vítězství se nerodilo lehce, právě naopak. Domácí se do nás od první vteřiny zakousli a pěkně nás větrali. Byli důrazní, rychlý přístup a hodně pohybu zapříčinili, že jsme větší část první třetiny hráli v defenzívě. Ale díky pozornému Sterenčákovi se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Po změně stran nátlaková hra hostí pokračovala, a tak šli hráči Brna do zaslouženého vedení. I přes nepříznivý vývoj jsme neztráceli víru v bodový zisk. Postupem času jsme přece jenom dostali více do hry a i my jsme začali častěji prověřovat obranu a brankáře brněnských. Hra se vyrovnala a staré známé nedáš – dostaneš zafungovalo. Hosté sice i ve druhé třetiny několikrát nepříjemně zahrozili a měli i vyložené příležitosti k navýšení skóre, ale všechno kryl náš brankář. Přišel začátek 25. minuty a s ní i  čas ze říše hororů pro tým z Moravy. V následujících třech minutách přesně mířili Hudec, Furik a Jelínek. Tato branková smršť utnula jakékoliv domácí snahy. Rázem se Buldokům nevedlo zhola nic, co do té doby fungovalo. Poslední třetina skončila stejně jako první, tedy bez branek. Musíme podotknout, že ještě nějaký ten gól padnout mohl na obou stranách. Více ze hry měli možná zase domácí, ale my jsme si vedení pohlídali.“

Sestava ČT: Sterenčák- Podařil, Broulík, Procházka, Doubrava, Hudec, Kvasnička, Válek, Stloukal, Furik, Jelínek

Branky ČT: 24:18 Hudec (Válek, Kvasnička) 25:57 Furik (Broulík, Jelínek) 27:24 Jelínek (Stloukal)

Střely: 32:27, Vyloučení 4:1, Využití 0:0, V oslabení: 0:0

Neděle 20.11.2016

TJ Lokomotiva Česká Třebová – TJ Tatran Třemošná 7:2 (2:1, 5:0, 0:1)

„Poslední soutěžní zápas roku 2016 jsme odehráli na domácím hřišti s Třemošnou. Zápas se Svítkovem, který jsme měli hrát poslední listopadovou neděli byl přeložen na duben následujícího roku. Soupeře ze západních Čech jsme rozhodně nechtěli podcenit, protože v sezóně si dokázal na domácím hřišti poradit i se suverénní Opavou a zároveň jsme chtěli uzavřít kalendářní rok dobrým výsledkem. Hosté nastoupili do utkání na necelé dvě pětky, takže se dalo čekat, že nebudou chodit do hloubky naší třetiny a napadat za každou cenu. Předpokládané se do jisté míry potvrdilo. První třetina byla vyrovnaná. Dostali jsme se sice do vedení, ale varování v podobě vyrovnání nás rychle posadilo na zem. Naštěstí ještě než skončila úvodní patnáctiminutovka opět jsme vedli. Druhá třetina byla snová. V podstatě na co jsme sáhli, tak nám tam spadlo, což se velmi pozitivně promítlo do skóre a my získali klid a jistotu na naše hokejky. Do konce zápasu hosté ještě stihli jednou skórovat a snížit na konečných 7:2 pro Lokomotivu. Musíme uznat, že hosté svými rychlými protiútoky častokrát nepříjemně zatápěli nejen obráncům.“

Sestava ČT: Sterenčák- Dobrovský, Švec Š., Hudec, Kvasnička, Válek,Tomeš, Furik, Broulík, Hynek, Doubrava, Stloukal

Branky ČT: 5:20 Kvasnička (Hudec), 14:39 Hynek (Tomeš), 17:34 Kvasnička (Hudec), 18:16 Hudec (Válek), 19:33 Kvasnička (Dobrovský), 23:53 Hudec (Válek) 26:01 Válek (Kvasnička)

Střely: 21:23, Vyloučení 4:1, Využití 0:1, V oslabení: 0:0