Dorost v posledním zápase podzimu nestačil na Letohrad

TJ Lokomotiva Česká Třebová  x  SK Hokejbal Letohrad  1 : 4  (0:0, 1:3, 0:1)

Střely 8:24, Vyloučení 2:1, Využití 1:0

Branky Loko – Řehák

Poslední zápas se odehrál v překrásném podzimním počasí, ve kterém by byl každý raději doma u kamen 😀 .

V první třetině se prakticky hrálo na jednu branku. Byli jsme všude pozdě, s rozehrávkou jsme se zbytečně babrali  a dlouho to trvalo. A jen díky našemu brankáři jsme šli do kabiny za stavu 0:0. V kabině padlo pár ostřejších slov a druhou třetinu jsme začali podstatně lépe, v úvodu jsme šli sami na hostující branku, ale bez gólového efektu. Soupeř nás za to potrestal, když nevalná střela skončila za zády Břeně a za nedlouho přišel druhý gól. To bylo trošku na „pikaču“ 🙂 , protože se naše hra zlepšila , začali jsme se dostávat více do hry, ale zase jsme inkasovali. Snížení přišlo z hole Řeháka, který využil přesilovou hru, ale do třetiny utekli hosté znovu na rozdíl dvou branek. V posledním dějství padla jediná branka a to z hole hostů.

Celé utkání odpískal pouze jeden rozhodčí (Pepa Halbrštát) a přesto, že na to byl sám. Zápas s přehledem zvládl a neudělal z toho bramboračku, jako někteří jeho kolegové. Kteří jsou na to dva.

Jak to viděl z brány David Břeň ( no nevim 😀 ) : ,, V první třetině se hrál dobrý hokejbal na obou stranách šancí bylo dost ale nikdo žádnou neproměnil. Ve druhé třetině nastal zlom, když jsme dostali 3 branky a dali pouze jedinou. Chtěli jsme to ve třetí třetině urvat bohužel se to nepovedlo a Letohrad ještě upravil skóre na 4:1″

Sestava Loko: Břeň – Verner, Orlich, Zeman, Kříž – Smutný, Řehák, Valíček, Kvasničková, Pirkl, Švedová, Hájek, Serbousek, Hyksa, Vencl

Rozhodčí: Josef Halbrštát