Dorost prohrál s Autosklem

• 14993521_1535732076443950_9085613431263568525_n

TJ Lokomotiva Česká Třebová  x  HBC Autosklo H.A.K. Pardubice  0:4  (0:0,0:1,0:3)

Střely 15:21, Vyloučení 8:8, Využití 0:2

Branky Loko: —

Zápas s Autosklem nabídl pohledný hokejbal. A až do poloviny zápasu byl duel téměř vyrovnaný, kdy se hostům podařilo využít, rozhodčím nabídnutou, přesilovou hru. Od té doby jsme tahali za kratší konec a když ve třetí třetině po prohraném vhazování na jedničku a nekompromisní střele, šli hosté do vedení 2:0, s čímž se nám už nic nepovedlo udělat a navíc jsme ještě 2x inkasaovali. Hostů blahopřeji k zisku třech bodů a k výkonu. A pánům v pruhovaných dresech, kteří se nazývají rozhodčími, gratuluji též k VÝKONU!!! Protože jsou ozdoba tohoto krásného sportu a kolikrát ani neví co pískají, tak ať se jdou bodnout!!! A vrátí se do KHBL. Za podobný výkon by zasloužili pár …

Pohled na utkání od kapitána týmu Dominika Řeháka:

Zápas byl vyrovnaný. Bylo to o první brance, kterou ve druhé třetině jsme inkasovali. Ve třetí třetině ještě hosté přidali 3 branky. Já si myslím, že jsme nepředvedli vůbec špatný výkon, ale chtělo to více střelby a hrát důrazněji před brankou. Bohužel se bez gólu nedá vyhrát.

Sestava Loko: Břeň – Verner, Orlich, Zeman, Vostrčil, Kříž – Smutný, Valíček, Řehák, Kvasničková, Pirkl, Švedová, Hyksa, Serbousek, Vencl

Rozhodčí : Málek Jan, Kánský Štěpán