Dorost se protrápil k výhře v Olomouci

HBC Gladiators Olomouc  x  TJ Lokomotiva Česká Třebová  0:4  (0:1, 0:2, 0:1)

Střely 10:33, Vyloučení 5:1, bez využití

Branky Loko: 8:57 Hyksa (Paclík), 24:49 Hyksa (Verner), 26:12 Řehák (Smutný), 32:57 Zeman (Pirkl)

Do Olomouce jsme odjížděli s jediným cílem a to odvést si bezpodmínečně 3 body. Ale naše výhra se nerodila úplně lehce. Některým vadil povrch, kamenné míčky a nebo jen podcenění soupeře.

Začali jsme dobře, domácí jsme zavřeli ve třetině, ale nic z toho. Olomouc začala sem tam hrozit z protiútoků, ale Vostrčil byl naštěstí pozorný. První gól jsme vsítili zásluhou Hyksy. Nic podstatnějšího se v první třetině nestalo. Ve druhé části využil zaváhání domácího gólmana znovu Hyksa, když jeho nahození skončilo k údivu všech v bráně. Do třetiny se prosadil ještě Řehák po nahrávce Smutného. Poslední branku ve třetí třetině přidal Zeman. To bylo vše podstatné co se odehrálo. Můžeme být spokojení se ziskem všech bodů, ale ne s předvedenou hrou.

Sestava Loko: Vostrčil – Verner, Orlich, Zeman – Smutný, Řehák, Valíček, Kvasničková, Pirkl, Švedová, Hyksa, Paclík, Serbousek, Hájek