LOKOMOTIVA SE ZASLOUŽILA O PRVNÍ DOMÁCÍ PORÁŽKU KELTŮ

161013_muzi-a-beroun

foto Iva Sevaldová, zdroj: web SK Kelti 2008

SK Kelti 2008 – TJ Lokomotiva Česká Třebová 4:1 (0:0, 0:2, 1:2)

Hodnocení zápasu Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:
„Stejně jako před týdnem do Teplic jsme do Berouna odjížděli sice v menším, ale kvalitním složení a chtěli jsme si sáhnout na body, přesně řečeno odvést alespoň jeden. Do zápasu jsme vstupovali s jasně stanovenou taktikou jednoduché, účelné hry se zabezpečenou defenzívou. Nejen v prvních minutách, ale během celého zápasu nás podržel brankář, který zaslouží absolutorium. Bez něho za zády bychom nemohli slavit vítězství. Po bezbrankové první třetině jsme se dostali do vedení po dorážce na hranici domácího brankoviště. A když přišel druhý gól, tak byla znát nervozita na hokejkách místních Keltů, kteřým se do závěru druhé třetiny už moc věci podařilo. Místo očekávaného tlaku na začátku poslední periody přišla pro hráče Berouna studená sprcha, když jsme se dostali do tříbrankového trháku. Poslední branka v přesilové hře nás definitivně uklidnila. Snížení domácích přišlo také v početní výhodě. Víc branek nepadlo, a tak se Česká Třebová zasloužila jako první tým v sezóně o první domácí porážku Keltů. Nemůže říct, že by soupeř nevypracoval střelecké příležitosti. Dostával se do nich díky perfektnímu využívání rychlého plastového povrchu. Měl jich řadu, některých i vyložených vyzívajících po proměnění, ale všechny zlikvidoval náš brankář nebo nemířili mezi tři tyče.“

Sestava ČT: Sterenčák – Dobrovský, Podařil, Jirmásek, Tlapák, Hudec, Kvasnička, Tomeš, Hynek, Broulík, Válek

Branky ČT: 17:41 Broulík (Hynek, Válek), 25:29 Broulík (Válek), 30:17 Tomeš (Podařil. Kvasnička), 38:28 Jirmásek (Hynek)

Střely: 28:26