Dorost na úvod i přes dobrý výkon podlehl Svítkovským Stars

TJ Lokomotiva Česká Třebová  x  HBC Svítkov Stars Pardubice  2:3  (1:1, 0:1, 1:1)

Střely 18:18, Vyloučení 4:4, Využití přes. 1:1

Branky Loko – 11:44 Pirkl (Valíček), 42:30 Pirkl (Verner, Řehák)

Hned na úvod nás čekal silný soupeř ze Svítkova. Očekával jsem těžký zápas. Na jaře jsme sice dokázali Stars dvakrát obrat o body, ale oproti minulé sezóně máme slabší sestavu a budeme se s tím muset vypořádat, POPRAT a hlavně z nikoho se NEPOS…

Utkání začalo ve velkém tempu, byl jsem mile překvapen, že jsme se Svítkovskými až na nějaké momentky stíhali. První branku přece jen dali hosté, ale do konce třetinky se nám zásluhou Pirkla podařilo vyrovnat. Ve druhé třetině padla jediná branka a to když hosté využili přesilovou hru. My jsme měli možnost oplatit stejnou mincí ve třetí třetině, dokonce jsme měli dvojnásobnou přesilovku. Míček létal okolo branky, ale za zády hostujícího gólmana neskončil. Bohužel se stalo to nejhorší. Chvíli poté jsme inkasovali třetí branku a hosté nám odskočili na rozdíl dvou branek. V závěru jsme dostali možnost přesilové hry, automaticky přišel oddechový čas, následně power play a vytoužené snížení. To bylo i přes nějaké náznaky, co byli v závěru, vše.

Na úvod pěkné utkání, v dobrém tempu i přes velice teplé počasí, spousta šancí, ale bohužel všechny body odjely se Stars.

sestava Loko: Břeň – Orlich, Verner, Vostrčil, Kříž – Řehák, Smutný, Valíček, Pirkl, Kvasničková, Švedová, Hyksa, Valíček