HOLKY NA TŘETÍM TURNAJI PŘEBORU STŘÍBRNÉ

turnaj zeny

Dne  19.6.2016 se uskutečnil  třetí turnaj  východočeského přeboru žen v Pardubických Polabinách. Naše děvčata si odvezla pohár za druhé místo.

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice   5:2  (1:1,4:1)

Střely:   31:19                Vyloučení  1:1              Využití   0:1

Branky Loko:    4:34 Kmoníčková (Mačátová), 7:16 Hyksová L. (Kvasničková P.), 7:45 Mačátová,

9:14 Kvasničková P. (Hyksová L.), 11:18 Kvasničková P. (Hyksová L.)

V prvním utkání děvčata poměřila síly s domácími hráčkami. První polovina zápasu byla  vyrovnaná.  V druhé polovině zápasu jsme byly aktivnější  a navýšily  skóre  ještě o 4 branky.

TJ Lokomotiva Česká Třebová– ALTSCHL Zvolen    3:3  (3:0,0:3)

Střely:    23:15                Vyloučení  0:2             Využití  0:0

Branky Loko:     0:40 Hyksová L., 1:22 Svobodová (Mačátová), 6:56 Kvasničková P.(Hyksová M.)

Ve druhém duelu se děvčata utkala s hráčkami  Zvolenu. Zápas se pro naše holky vyvíjel velmi pozitivně, hned ve čtyřicáté vteřině utkání se trefila Linda. Celou první půli byla naše děvčata  aktivnější a dostala se do vedení 3:0. V deváté minutě Třebovačky inkasovaly gól  a hráčky ze Zvolenu nás dostaly pod tlak a během dvou minut vyrovnaly. Ke konci zápasu se naše děvčata opět zvedla, ale gól už dát nestihla.

HBC  JTEKT Svítkov Stars Pardubice – TJ Lokomotiva Česká Třebová 0:3  (0:1,0:2)

Střely:    19:15                 Vyloučení 0:0                Využití 0:0

Branky Loko :  6:08 Hyksová L.(Kvasničková P.), 7:36  Kvasničková P.(Hyksová L.), 13:34 Hyksová L.(Kvasničková P.).

Třetí zápas se odehrál se Svítkovem. Zápas byl vyrovnaný, první gól trefila Linda, a to až v šesté minutě. V druhé částí zápasu jsme se trefili ještě dvakrát. Zápas třebovská děvčata vyhrála 3:0  ačkoli to nebylo vůbec jednoduché.

TJ Lokomotiva Česká Třebová – Pirátky Hradec Králové   2:0  (0:0,2:0)

Střely:    26:10                Vyloučení 0:0                  Využití 0:0

Branky Loko:  9:47 Hyksová L., 13:58 Hyksová L..

Tento zápas  třebovačky sice vyhrály, ale bylo to u trápené. Podřídily se hře pirátek. První gól padl až v desáté minutě a druhý pár vteřin před koncem obě branky trefila Linda.

ALTSCHL Zvolen  – TJ Lokomotiva Česká Třebová  3:2   (3:0,0:2)

Střely     12:13              Vyloučení  1:0                  Využití 0:0

Branky Loko:   7:46 Hyksová L.(Kvasničková P.) 12:16 Hyksová L.

Finálový duel se odehrál opět se Slovenským Zvolenem. Řekl bych, že V tom to zápase jsme byli i krůček lepší, ale nedokázali jsme využít šance.  V první půli dostala děvčata tři branky. Do druhé poloviny naskočily třebovačky s odhodláním vyrovnat.  V osmé a dvanácté minutě se trefila Linda. Po zbytek zápasu jsme hráčky ze Slovenska dostali pod velký tlak, ale bohužel branka nepadla.

Sestava:    Palánová, Hyksová L., Hyksová M., Kvasničková P., Kvasničková R., Svobodová, Kmoníčková, Hekrlová, Mačátová .