Céčko s Ježky, ztratilo po nájezdech bod

Ježci Heřmanův Městec – TJ Lokomotiva Č. Třebová „C“ 1:2 ss

K zápasu jsme vyrazili pouze s 1 brankářem, 9 muži a 1 ženou do pole. Začátek zápasu byl poměrně svižný, a své umění předváděli oba brankáři. Po nedorozumění na obrané modré se domácí dostali do přečíslení 3 na 2 a nabídnutou výhodu využili. Ve druhé třetině došlo ke zpomalení tempa hry, což bylo způsobeno mimo jiné několika vyloučeními na obou stranách. Zvláště nás mohla mrzet nevyužitá přesilovka 5 na 3, kdy prakticky prázdná branka volala po gólu a již bezmocného brankáře domácích zastoupil na čáře obránce. Ve třetí třetině obě mužstva nevyužila přesilovky, až dvě a půl minuty před koncem se dokázal prosadit Laštovica střelou mezi obránci od modré čáry. Remízu už nezměnily šance na obou stranách. V nájezdech rozhodl v poslední serii opět Laštovica. Rád bych pochválil celé mužstvo za příkladnou bojovnost, ze které by se měli obzvláště poučit i hráči, kteří tam dnes z různých důvodů nebyli. Velmi dobrý výkon podal brankář Novotný.  Komentář dodal vedoucí mužstva Ruda Zbyněk

branky Č.T.: – 42:24 Laštovica (Smažil), 45:00 Laštovica
Třetiny:1:0, 0:0, 0:1, střely: 45:20, vyloučení: 4:4, využití: bez využití, v oslabení: bez využití
Sestava ČT: Novotný – Nekvinda, Truhlář, Smažil, Ruda, Škeřík, Vohralík, Laštovica, Kudlík, Rullová, Němec