Ohlednutí za sezónou Mladšího Dorostu

Do nové sezóny jsme postoupili o stupínek výše. Náš tým, který se skládal ze starších žáků a nově mladších dorostenců, jsme přihlásili do extraligy mladšího dorostu. Před sezónou se nám podařilo tým o některé hráče doplnit. Přišli na hostování tři hráči z Letohradu (Faltejsek, Pešava a Mačátová) a dva naši starší hráči Pleskot a Čapkem a z našeho týmu žen Petra Kvasničková. To byl mix pro nadcházející sezónu.

Ambice?! Neměli jsme tušení nové týmy z Moravy velká neznámá a pardubické Autosklo a Stars. Ty nás měli prověřit v prvních dvou kolech. Odehráli jsme s nimi dobrá utkání, ale bez bodu, a vstřelené branky. Chytli jsme se až v Olomouci, kde jsme, získali první tři body. A od toho zápasu jsme sbírali body pravidelně a začali okupovat 3-4 místo ve skupině, což bylo krásné. Nikdo s tím před sezónou asi (určitě) nepočítal. Zimní pauzu jsme přečkali na 3. místě, které jsme chtěli udržet, ale věděli jsme, že to bude těžké, hned v závěsu byla za námi Opava! Na úvod jara jsme přivítali doma Stars a co se nám nepovedlo. Výhra!!! Osobně jsem byl překvapen, protože zimní příprava nebyla ideální, když se nás sešlo víc, než 10 byl to zázrak, ale při utkání to nebylo poznat J. Tím jsme Opavu si drželi za sebou. Bohužel vzájemné zápasy nám s SHC nevyšli a tak jsme museli body brát jinde, zase na Svítkově … V předposledním kole jsme na svém hřišti přivítali SHC Opavu a ziskem tří bodů jsme mohli stvrdit postup na semifinálový turnaj EX-MD. Bohužel všechny tři body odjeli do Slezska. A nám nezbylo nic jiného než vyhrát v Jihlavě, což se povedlo. Mohli jsme se těšit na Semifinálový turnaj EX-MD v České lípě což byla paráda J.

Semifinálový turnaj EX-MD:

Ve skupině nás čekali Piráti Hradce Králové a Hbc Plzeň. Věděli jsme, že pokud budeme chtít pomýšlet o postupu ze skupiny, tak bude muset obrat o body Hradec, protože s Plzní to bude těžké! Zápas s Hradcem jsme nezačali nejaktivněji, ale do vedení jsme šli mi, ovšem druhá třetina rozhodla o výsledku, kdy Hradec 3 brankami otočil zápas. Podařilo se nám ještě dvakrát vyrovnat. Poslední slovo měli Piráti. Druhý zápas s Plzní byl z naší strany, ze začátku hodně laxní. Postupem času jsme se probrali. A zápas skončil příznivým výsledkem 3:6. Poslední zápas o 5. – 6. Místo s Kladnem se musel líbit. Hrálo se nahoru dolu. První gól jsme dali mi, soupeř vyrovnal a otočil, mi znova srovnali. Na 3:3 dokonce při power-play. V prodloužení gól nepadl. Proti byli výteční brankaři a tak museli rozhodnout nájezdy.  V nich měli větší štěstí hráči z Kladna a na turnaji obsadili 6. místo a celkově v Extralize Mladšího dorostu 9.míst …

Za celou sezonu bych chtěl všem, co se okolo týmu pohybovali poděkovat (hráčům, rodičům a lidem z oddílu). Že se nám povedla vytvořit dobrá parta. Na zápasy jsme jezdili v adekvátním počtu a každý na hřišti makal, i když se nedařilo, protože největší odměnou je, když vidíte hráče, jak je to baví a chtějí hrát ….

 

 

Něco málo ze statistik:

Skupina C:

      Název týmu                         Zap.     V         VP       R         P         Skóre              Body  

  1. Autosklo PCE                   24     24         0          0          0          189:14              72
  2. Svítkov Stars                   24      17         1           0          6          98:33               53
  3. Č.Třebová                          24      15         0           1           8        114:53               46
  4. SHC Opava                       24      14         1          1           8          103:40             45
  5. HBC Gladiators OL         24       6          0          0          18        35:162              18
  6. SK Jihlava                         24       3          0          0          21        38:134               9
  7. ACS Malenovice              24       3          0          0          21        26:167               9

 

 

Bodování týmu:

Jméno                      Zápasy            Branky            Asistence           Celkem KB         Celkově sk. C   

Řehák Dominik            24                         28                          23                       51                          2.

Faltejsek Lukáš            22                         27                           18                       45                          4.

Smutný Zdeněk           24                          16                           21                       37                          7.

Zeman Lukáš               23                           11                           11                       22                           –

Kvasničková Petra      24                            5                            9                        14                           –

 

Brankáři:

Jméno                  Zápasy   Průměr    Min      Góly    Nuly    Střely     %       Odchytáno
Vostrčil Vojtěch       12           2,17    540         26         3        217     88,02           50

Břeň David                12          2,25    540         27         0        277     90,25           50

 

Hráči mladšího Dorostu:

Brankáři: Vostrčil Vojtěch, Břeň David

Obránci: Pleskot Tomáš, Mačátová Kristýna, Zeman, Lukáš, Orlich Jan, Verner Jan, Vostrčil Vojtěch

Útočníci:  Řehák Dominik ©, Faltejsek Lukáš, Smutný Zdeněk, Pašava Jan, Čapek Filip, Kvasničková Petra, Paclík Ondřej, Pirkl Oliver, Hyksa Marek, Valíček Martin, Hájek Radovan, Flídr Jan

Hodnocení vedení klubu J. Badzik – kdyby každý českotřebovský hokejbalový tým fungoval jako tým dorostenců pod vedením J. Tlapáka a M. Broulíka, tak nám všem ubude spoustu zbytečných starostí. A proto těmto dvěma platí obrovský dík za práci, kde výsledky týmu jsou tzv. „třešničkou na dortíku“. Pánové trenéři, hráčky a hráči i já se připojuji k velkému poděkování za letošní sezonu a v nejbližších dnech vyjedeme se slibovanou věcí, která bude taky na vrcholu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *