Ukončení mé aktivní činnosti

Ahoj, dobrý den

dovolte mi Vám oznámit, že jsem se na základě vlastního uvážení rozhodl k dnešnímu dni ukončit činnost v hokejbalovém oddíle TJ LOKO Česká Třebová a tímto se s Vámi rozloučit.

Chtěl bych, aby jste věděli že tento krok není žádným emotivním gestem, ale že jsem k němu dospěl na základě dlouhodobého uvážení. V tomto sportu se pohybuji přes 25 let a myslím, že čtvrt století je dost dlouhá doba na to abych měl právo v klidu a s čistým svědomím vyklidit pole.

Zároveň je mi ale proti srsti odejít bez jediného slova tak, jak to někteří dříve učinily. Proto volím tuto cestu. Je nestandardní, ale to jen proto, aby nevznikal prostor k jakýmkoli možná zbytečným diskusím. A pokud ji kdokoli z Vás uzná jako nevhodnou, prosím správce stránek, aby oznámení smazal.

Neodchází se mi lehce, ani s dobrým pocitem, ale život prostě plyne, přináší nám různé zvraty a události, s kterými se musíme vypořádat.

S pokorou a obrovským díky všem bývalým spoluhráčům, svěřencům, svěřenkyním i kolegům, přeji mnoho hokejbalových a osobních úspěchů, ať se Vám daří, jste zdraví a co nejvíce sportovně úspěšní. Nadále zůstanu Vaším fanouškem a rád se přijdu podívat na zápasy.

Zvláštní poděkování bych chtěl s hlubokou poklonou vyjádřit všem, kteří mi kdysi nad rámec svých zájmů pomáhali při vzniku tohoto oddílu, a byli mi nakloněni i v dobách aktivního hraní a následně i trénování.

Jiří Jebousek

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *