Dorost – První matchball v přímem souboji s Opavou nevyužit

TJ Lokomotiva Česká Třebová   x    SHC Opava   1:2  (0:1, 0:0,1:1)

Střely 24:25, Vyloučení 3:5, Bez využití

Branky Loko: 30:51 Řehák (Smutný, Faltejsek)

V přímém souboji o 3. místo jsme si byli vědomi důležitosti zápasu. Chtěli jsme už rozhodnout doma a ne čekat do posledního kola. Mít už jistotu postupu na semifinálový turnaj. Bohužel se nepovedlo …

Hned v první minutě se stalo to nejhorší v 0:15 šli hosté do vedení! To nás pořádně zmrazilo a pěknou chvíli nám trvalo než jsme se z toho oklepali. Byli jsme všude druhý, dávali jsme opavským hráčů moc místa. Začátek druhé třetiny jsme jim chtěli oplatit stejnou mincí, Povedlo se tak na půl. Závar před hostují brankou byl pořádný, ale bez gólu. Ve třetí třetině se nám zásluhou prvního útoku povedlo vyrovnat a rázem jsme byli na koni, ale ne to zužitkovat. A co se nestalo … Špatné střídání, brejk, vyjetí z kouta a hosté vedou 2:1. V závěru utkání jsme zkusili hru bez brankáře, míček sice lítal po soupeřově brankovišti, ale ne ho dostat do brány …

Tak nám nezbylo nic jiného než pogratulovat soupeři ke třem bodům a jet příští týden do Jihlavy pro 3 body !!!!!!!!!!!!!!!!!

Sestava Loko: Břeň – Pleskot, Mačátová, Vostrčil, Orlich (Vener) – Smutný, Řehák, Faltejsek, Čapek, Pešava, Kvasničková, Paclík, Zeman, Pirkl