Dorost si poradil s Oloumoucí

TJ Lokomotiva Česká Třebová  x  HBC Gladiators Olomouc  8:2 (3:1, 2:0, 3:1)

Střely 31:14, Vyloučení 7:10, Využití 2:1

Branky Loko: 0:20 Řehák (Faltejsek, Mačátová), 3:07 Řehák (Smutný, Mačátová), 3:26 Čapek (Hyksa, Pešava), 19:13 Čapek (Valíček, Pešava), 26:15 Smutný (Řehák, Zeman), 32:46 Faltejsek (Mačátová), 38:02 Zeman (Hyksa), 43:08 Čapek (Řehák)

Do zápasu jsme vstoupili výborně. Hned během prvních třech minut jsme vedli 3:0. Po té jsme trochu polevili a do nějaké té šance se dostal i soupeř.  Jednu takovou využil a první třetině skončila 3:1 pro nás. Náskok ze začátku zápasu jsme si udrželi a postupem času ještě navýšili na konečných 8:2. Závěr zápasu byl zbytečně nervózní. Hloupé vyloučení na obou stanách, hrálo se 3 na 3, na každé straně nějaký ten vyšší trest a nejvíc práce s tím měl časoměřič 🙂

Další týden máme volno, ale rýsuje se nám přátelák s HBK Kyjov, což by byla dobrá prověrka před nadcházejícím víkendem, kdy nás čeká výlet do Malenovic a pak doma Opava …

Sestava Loko: Břeň – Zeman, Mačátová, Orlich, Vostrčil, Verner – Smutný, Řehák, Faltejsek, Pešava, Čapek, Hyksa, Pirkl, Kvasničková, Valíček, Hájek,