Ačko podlehlo osmi boleslavským tygrům, ale ti sudí …

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lokomotiva Č. Třebová : Tygři Mladá Boleslav 2 : 3  (1:0,0:3,1:0)

Kdo dnes přišel na hokejbal do Benátek očekával při pohledu na střídačku hostí jednoznačné vítězství domácího týmu. Ale jak se ukázalo opak byl nakonec pravdou. Osm tygrů bojovalo a bylo v pohybu a především přesněji střílelo.

O úvodní branku se zasloužil Jelínek, který ve skrumáži před brankou byl tím posledním kdo usměrnil bolónek za záda hostujícího brankáře.

Hosté ve 20 minutě  srovnali na 1 : 1 střelou z dálky, když předtím sudí nepotrestali a ani neodpískali zákrok na Válka. Druhý zásah přidali v přesilové hře, když na trestné lavici seděl domácí Dobrovský. Ve 28 minutě třetí trefu do černého za Tygra zaznamenal Cihlář.

Domácí v křeči snižují Tomšem v 36. minutě v závěru utkání bojují zkouší vyrovnat utkání, ale i díky několika dalším nepřesným výrokům pánů v pruhovaném prohrávají.

Brno dnes porazilo našeho zítřejšího soupeře, tak už jsme se propadli do sestupové zóny čtyř posledních týmu.