Cečko si na domácí půdě poradilo i se Žamberkem

TJ Lokomotiva Č. Třebová „C“ – SK Hokejbal Žamberk 5:3

Komentář (Michal Broulík – TJ Loko Č. Třebová „C“):

„V netradiční čas a den, pátek podvečer, jsme nastupovali do zápasu s hosty z nedalekého Žamberka. Začátek zápasu nám docela vyšel, když se hned ve třetí minutě po špatném vyhození hostů dostal k míčku na modré Zeman a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Pak převzali iniciativu žamberečtí, kteří dobrým pohybem a přesnými přihrávkami rozebírali naši obranu. Z tlaku vytěžili dvě branky a s námi to vypadalo bledě. Po přestávce jsme se vrátili do hry a třemi brankami v prostřední části jsme strhli vedení zpět na naši stranu. Hosté pouze snížili na rozdíl jedné branky. A když se v polovině třetí třetiny dostala do brejku jediná žena na hřišti, českotřebovská hráčka Rullová, která po celý zápas hýřila pohybem a aktivitou a proměnila bekhendovou kličkou svoji šanci, bylo rozhodnuto. Závěr utkání jsme zvládli a vítězství jsme si pohlídali.“

branky Č.T.: – 2:04 Zeman, 15:23 Laštovica (Smažil), 17:54 Škeřík, 19:10 Němec (Laštovica, Tölg), 33:00 Rullová
Třetiny:1:2, 3:1, 1:0, střely: 34:29, vyloučení: 1:3, využití: 1:0, v oslabení: bez využití
Sestava ČT: Novotný – Nekvinda, Laštovica, Broulík, Hübl, Tölg, Vohralík, Zeman, Němec, Škeřík, Truhlář, Rullová, Smažil, Vopařil