Ačko hodnocení Ondry Hudce pro web hokejbal Východ

TJ Lokomotiva Česká Třebová – 15. místo, 16 bodů, 35:60.

 

Text Filip Červinka

Od českotřebovské Lokomotivy se jistě čekalo daleko více. Největší její bolavá pata vězela v neustálených výkonech. Českotřebovští hokejbalisté totiž v jednom zápase dokázali obrat o body jinak suverénní Rakovník s mnoha extraligovými a reprezentačními hráči v sestavě, aby následně vysoko podlehli týmu, který se hrabal z krize zespodu tabulky. V týmu Lokomotivy se alespoň pravidelně dařilo mladému útočníkovi Ondřeji Hudcovi, který se staral o produktivitu přední linie a pokud se k němu na jaře přidají i jeho spoluhráči, bude Lokomotiva jistě silnější!

Celým podzimem jsme se spíš protrápili, mrzí produktivního útočníka Ondřeje Hudce

 

Jak celkově hodnotíte podzimní část a 15. příčku? Z 16 zápasů jste získali 16 bodů, co na to říct?

Spokojenost určitě nepanuje a ani nemůže. 15. místo není to, kde jsme se chtěli pohybovat. Hlavně těch bodů co jsme zbytečně poztráceli, nebýt toho mohli jsme být úplně jinde a být trochu v klidu. Na jaře rozhodně musíme zabrat, protože kolem nás je to hodně vyrovnané.

Po celý podzim jste se prezentovali kolísavými výkony. Dokázali jste jako jedni z mála obrat o body první Rakovník, ale pak jste prohrávali s týmy na chvostu tabulky. Čím to?!

Na to není úplně jednoduchá odpověď. Mně spíš přišlo, že jsme se protrápili celým podzimem a měli jsme pár zápasů, které nám vyšly. Jako třeba právě proti Rakovníku, nebo v Jindřichově Hradci, myslím, že i v Mostu jsme odehráli dobré utkání. Ale spousta zápasů nám nevycházela vůbec, nebo jsme ztratili vyhrané zápasy a ty body teď hodně chybí. Chyběla nám nějaká série, v níž bychom urvali víc výher za sebou, to by se hned hrálo jinak.

Ty patříš mezi nejmladší členy kádru, ale čníš na vrcholu kanadského bodování tvého týmu. Z 15 zápasů jsi posbíral 13 kanadských bodů (7+6). Těší tě to hodně?

Lhal bych, kdybych řekl, že ne. Jsem rád, že se mi zatím relativně daří. Ale ty body by byly daleko cennější, kdybychom na tom byli lépe jako tým!

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *