Ačko na plastu podlehlo v Novém Strašecí 7 : 2

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nové Strašecí – Česká Třebová 7:2

Ráno 22.11.2015 bylo hřiště v Novém Strašecí zasypáno sněhem, což při plastovém povrchu nevěstilo nic dobrého. Přestože se organizátoři snažili plochu připravit co možná nejlépe, plastový povrch klouzal jako ledová plocha.

Domácí předvedli, že jsou na kluzký povrch zvyklí a již po sedmnácti vteřinách skóroval Wittmayer – 1:0. Třebováci se po rychlé brance oklepali a začali pomalu dobývat domácí svatyni. V čase 9:22 se nádherně trefil Jirmásek a srovnal na 1:1. Jenže do konce třetiny se trefili ještě domácí Sevčík a znovu Wittmayer. Za hosty využil chybu domácího gólmana Broulík. Do šaten se šlo za stavu 3:2.

Druhá část začala stejně jako ta první, borci z Nového Strašecí se prosadili již po dvaceti třech vteřinách a zvýšili na 2:4. Třebováci byli frustrovaní z klouzavého povrchu a na hru se příliš nesoustředili. Domácí tak lehce zvýšili do konce třetiny na 6:2.

Ve třetí periodě se příliš nezměnilo a hostím nepomohla ani přesilová hra. Naopak domácí znovu udeřili díky Wittmayerovi, který si zkompletoval hattrick a dal tak výsledku konečnou podobu na 7:2.

Příští týden zajíždějí Kohouti k poslednímu zápasu podzimu do Berouna, kde mají k dispozici opět plastový povrch, ten však, jak se ukazuje, není vhodný na venkovní použití.

Branky : 0:17 Wittmayer, 12:20 Sevčík, 13:04 Wittmayer, 15:23 Kmeť, 23:23 Lev, 25:21 Čadek, 41:21 Wittmayer – 9:22 Jirmásek, 13:24 Broulík

Střely – 38:39 Vyloučení – 2:3, využití 1:0

Rozhodčí: Boháček, Zámora

Sestava: Sterenčák , Ehrenberger – Dobrovský, Rybka, Macků, Švec Š., Procházka, – Jelínek, Doubrava, Hudec, Kvasnička, Tomeš, Broulík, Švec M., Hynek, Jirmásek