Ačko porazilo Most 2 : 1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HBC Kovodemont Most – Česká Třebová 1:2

V sobotu 21.11.2015 zajížděli hokejbalisté České Třebové do dalekého Mostu, kde se odehrál další zápas I. hokejbalové ligy na nezvyklém povrchu, tedy leštěném betonu, za umělého osvětlení.

Na začátku utkání bylo patrné, že výhoda znalosti prostředí je na straně domácích, kteří hned několikrát prověřili pozornost Ehrenbergera v brance Lokomotivy. Česká Třebová se dostala do zápasu až zásluhou přesilové hry, kdy seděl na trestné lavici Dénov. Hned tuto první příležitost hosté využili zásluhou kapitána Dobrovského, který byl dostatečně důrazný před domácí brankou. První třetina tedy skončila 0:1.

Druhou část zahájili bleskově domácí, když po 36 vteřinách dokázal vyrovnat Droz – 1:1. Most však znovu doplatil na svoji nedisciplinovanost. Ve 28. minutě seděli na trestné lavici hned 2 domácí hráči a Kohouti tuhle velkou šanci dokázali využít zásluhou Matěje Švece, který šikovně tečoval střelu Ondry Hudce. Po druhé třetině to bylo 1:2.

Ve třetí periodě domácí toužili po vyrovnání, jenže Kohouti houževnatě bránili hubený náskok a podnikali nebezpečné protiútoky. Most vyprodukoval v poslední třetině 16 střel proti pouhým třem třebovským. Jenže Ehrenberger všechny šance kryl a tak si borci z města železnice odváželi domů 3 body za vítězství 1:2.

Branky : 15:36 Droz – 6:07 Dobrovský, 27:44 Švec M.

Střely – 35:20

Vyloučení – 5:4, využití 0:2

Rozhodčí: Cícha, Černý

Sestava: Ehrenberger – Dobrovský, Macků, Švec Š.,Procházka – Jelínek, Doubrava, Hudec, Kvasnička, Tomeš, Broulík, Švec M., Hynek, Jirmásek,