Brněnský miniturnaj pro hráčky Lokomotivy

V sobotu 7.11.2015 se hráčky z České Třebové zúčastnily exhibičního turnaje minihokejbalu žen na Brněnském veletrhu sportu – „Sport Life 2015“. Turnaje se zúčastnilo celkem pět týmu.

 

TJ Lokomotiva Česká Třebová

HC ŠD Písek

Bodliny Heřmanův Městec

Jihomoravský kraj

Fretky Nižbor

 

Turnaj se hrál systémem každý s každým. Hrací čas byl 2×6 minut. Mašinkám se dařilo a z turnaje si

přivezly pohár za první místo, ačkoliv to nebylo jednoduché.

Hned v prvním zápase děvčata prohrávala s hráčkami z Písku 1:0, kdy dostaly naše hráčky smolný gol. Vzápětí Markéta Hyksová poslala k zemi protihráčku a bylo z toho trestné střílení. Naše brankářka si, ale s nájezdem hravě poradila a pohotovým zákrokem, nájezd zneškodnila.  Vyrovnávací gól vsítila Linda Hyksová a to z nájezdu, protože soupeřka hrála se zlomenou holí. Druhou a vítěznou branku vsítila Petra Kvasničková.

Druhý zápas českotřebovačky hrály s Fretkami. Roli favorita holky zvládly a zvítězily 4:0. Nutno podotknout, že soupeřky pouze se čtyřmi hráčkami a snažily se o co nejlepší výsledek.

V předposledním utkání s nováčkem, celkem Jihomoravského kraje, družstvo České Třebové zvítězilo vysoko 9:0. Navzdory faktu, že se jednalo o nováčka, tak na hřišti hráčky ukázaly, že to s hokejkou umí.

Poslední duel naše ženy odehrály s Bodlinami. Zápas byl velice vyrovnaný. Téměř do samotného konce byl výsledek 3:3. Pak se skvěle trefila Markéta Nováková, která poslala tým do vedení. Žádná další změna na ukazateli skóre do konce zápasu nenastala, a tak i v závěrečném klání zvítězila děvčata s mašinkou na dresu.

 

Sestava: Kmoníčková O. (netradičně v pozici brankářky), dále Kvasničková P., Kvasničková R., Nováková M., Hyksová L., Hyksová M., Hekrlová J.

 

Spolu s turnajem probíhal doprovodný program celého dne nejen pro hráčky, ale i příchozí veřejnost. Uskutečnilo se několik individuálních soutěží o hodnotné ceny. Českotřebovská děvčata se zúčastnila také. Nájezdy absolvovalo duo Linda Hyksová, coby exekutorka a Olga Kmoníčková, při své premiéře v pozici brankářky. Dvojice Hyksová – Kmoníčková obsadila v celkovém pořadí třetí místo. Další soutěží byla přesnost střelby na bránu. Této disciplíny se zúčastnila opět Linda Hyksová a Petra Kvasničková, která střelbu vyhrála. Dále na pořadu dne byla autogramiáda úspěšných reprezentantek ČR z nedávného MS ve švýcarském Zugu. Návštěvníci veletrhu se mohli vyfotografovat nebo si nechat podepsat vícemistryně světa, konkrétně Petru Kvasničkovou, Lindu Hyksovou, kapitánku výběru Michaelu Rullovou, Moniku Hrnečkovou a Aničku Kuželovou

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *