Béčko v posledním domácím zápase podzimu urvalo tři body…

Loko Č. Třebová B : Svítkov Pardubice B  5 : 2(1:0,3:1,0:1)

„V posledním letošním domácím zápase a předposledním v podzimní části celkově jsme na hrišti v Benátkách přivítali zálohu prvoligového Svítkova. Naše střídačka překypovala hráči, tak jsme věřili, že menší počet hostujících borců dokážeme přehrát. Podařilo se nám zvítězit, ale cesta za třemi doby nebyla jednoduchá. Hosté ukázali, že i přes menší počet hráčů v zápise to nemusí znamenat jednoznačně vítězství. Když se dostali do útoku dokázali si vytvořit tlak a zakončit na jinak dobře chytajícího Ehrenbergera. Měli jsme sice balonek více na hokejkách, mohli jsme vstřelit více branek, ale buď nás zastavila brankářka Outratová nebo jsme se netrefili přesně mezi tři tyče. Sečteno a podtrženo jsme za vítěztví a zisk dalších bodů do tabulky rádi a už teď se musíme soustředit na odvetu, která se v sobotu hraje v Pardubicích, která nebude jednoduchá a nesmíme nic podcenit, pak nás čeká zasloužený odpočinek. Spojený jsem s výkonem mladších dorostenců, u kterých je vidět, že ještě potřebují čas, aby se vyhráli, ale už teď někteří výraznou měrou přispívají svým výkonem.“ hodnocení trenéra  Michala Broulíka

Střely: 25:14 Vyloučení 2:4 Využití 1:1

Branky: 5:26 Hynek (Řehák), 16:34 Laštovica (Hynek), 23:26 Němec (Broulík), 29:22 Čapek (Řehák, Nekvinda), 30:43 Němec (Řehák)

Sestava ČT: Ehrenberger (Břeň) – Tlapák, Šustek, Nekvinda, Laštovica, Zeman B., Truhlář, Pleskot, Doubrava, Broulík, Němec, Hynek, Řehák, Smutný, Bican, Kudlík, Pitterle, Čapek, Zeman L.
tabulka a další výsledky http://www.hokejbal-vychod.cz/soutez/2-nhbl/

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tak půl hodiny míří a hádejte co z toho bude…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Měla to být střela, ale ejhle odpíchnutej Rittberger s jedndím vrutem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To je nápřah

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kde je míček…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další návrat …

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *