Dorost podlehl i přes vedení Autosklu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TJ Lokomotiva Česká Třebová – Auto-sklo Pardubice 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Střely 19:25, vyloučení 5:9, využití 1:1

Zápas jsme začali výborně. Tlačili jsme se dopředu, měli jsme tlak na bránu i šance. Navíc v páté minutě se nám podařilo zásluhou Řeháka využít přesilovku a jít do vedení, dát o branku více, nikdo by se nemohl divit. Bohužel hosté do konce třetiny oplatili stejnou minci a z přesilové hry srovnaly krok. Druhou třetinu jsme začali úplně opačně než tu první … A po jedné prohrané buly na jedničku, šli hosté do vedení. Do konce třetiny hosté přidali ještě jeden gól. Ke konci třetí třetiny se nám podařilo vyvinout tlak v soupeřovi třetině, proto jsme zkusili power-play, ale bez úspěchu a navíc jsme inkasovali. I když jsme na domácím hřišti podlehli Auto-sklu 4:1, z naší strany jsme předvedli bojovný výkon a body jsme soupeři nedali zadarmo….

Branka Loko – 5:05 Řehák (Smutný)

Sestava Loko – Břeň – Pleskot, Mačátová, Zemam, Verner, Vostrčil, Orlich – Smutný, Řehák,