Ačko po sobotní senzaci, fotbalově prohrálo s Liticema 1:0

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lokomotiva Č. Třebová : Litice Plzeň 0:1  (0:0,0:1,0:0)

Česká Třebová hostila v neděli 25.10. další neznámý tým ze západu Čech.

Úvod zápasu se snažili borci České Třebové navázat na včerejší skvělý výkon proti Rakovníku. Jenže se ukázalo, že borci z Plzně jsou houževnatým soupeřem a domácí k ničemu moc nepouštěli. Přesilovky pomáhali domácím stupňovat tlak, ale žádná z akcí k výsledku nevedla. Po první třetině 0:0.

Ve druhé části se ob raz hry nezměnil a Kohouti se snažili za každou cenu vstřelit branku. Jejich snahu zastavilo čtyř minutové vyloučení Tlapáka, které se podařilo ubránit. Na konci třetiny však hosté přeci je udeřili a zásluhou Lastnera šli do vedení 0:1, tak skončila druhá třtina.

Ve třetí periodě tlačili domácí hosty z Litic seč jim síly stačili, ale skórovat se jim nepodařilo, takže borci ze západu Čech mohli slavit zisk všech tří bodů.

Branky : 27:57 Lastner (Kůra)

Střely Vyloučení: 7:6

Rozhodčí: Popelka, Nezbeda

Sestava: Ehrenberger, (Sterenčák) – Dobrovský, Rybka, Doubrava, Broulík – Jelínek, Válek, Hudec, Kvasnička, Tomeš, Švec Š., Švec M., Tlapák, Procházka, Mrštný