Ačko sebralo první bod vedoucímu Rakovníku

Loko Č. Třebová : Rakovník  2:3 ss  (2:0,0:2,0:0-0:1)ss

Česká Třebová hostila v sobotu 24.10. další neznámý tým, doposud neporažený celek Rakovníka.

Úvod zápasu rozhodně vyšel lépe domácím borcům, kteří svojí aktivitou evidentně zaskočili lídra soutěže z Rakovníka. Za svoji nebojácnost si Kohouti vysloužili vedení, když se v čase 5:03 trefil Tomeš – 1:0. Za dvě minuty měli domácí možnost hrát přesilovou hru, ve které se prosadil Petr Kvasnička, který ten den slavil svoje čtyřicáté sedmé narozeniny. Po první třetině bylo skóre senzační 2:0 pro domácí.

Ve druhé části hosté přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a donutili hráče České Třebové k chybám, které potrestali, nejprve Tvarůžek a v zápětí Martínek, který dokázal srovnat na 2:2.

Ve třetí periodě měli oba týmy možnost strhnout vedení na svoji stranu, ale brankáři byli zásadně proti.

Na řadu tak museli přijít samostatné nájezdy, ve kterých byli šikovnější hosté a tak si do Rakovníka odvezli bonusový bod.

Branky : 5:03 Tomeš (Dobrovský), 7:56 Kvasnička (Švec Š., Tomeš) – 15:53 Tvarůžek ( Tvarůžek M.), 22:51 Martínek (Tvarůžek)

Střely 26:31 Vyloučení: 5:5, využití 1:0

Rozhodčí: Dubský, Jeřábek

Sestava: Sterenčák (Ehrenberger) – Dobrovský, Rybka, Doubrava, Broulík – Jirmásek, Jelínek, Válek, Hudec, Kvasnička, Tomeš, Švec Š., Švec M., Tlapák, Procházka, Mrštný