Hráčky Lokomotivy ovládli domácí turnaj Mistrovství ČR

Autor: Jiří Černý

Dne 17.10.2015 se náš tým žen zúčastnil prvního turnaje MČR  hraného systémem 5+1. Turnaj se hraje 2×12 min na celé hřiště a v každé ze dvou skupin, z nichž se tentokrát jedna hrála v České Třebové jsou celkem 4 týmy. Naše ženy využily domácího prostředí naplno a všechny zápasy vyhrály. Tím mají po úvodním turnaji plný počet devíti bodů

TJ  Lokomotiva Česká Třebová  – HBC Autosklo-HAK Pardubice 5: 0

Naše hráčky měly celý zápas pod kontrolou a vyhrály přesvědčivě 5:0  (3:0, 2:0)

Střely 33:4, vyloučení 0:2, využití přes. 1:0

Branky domácích: 8:17 Martínková (Držmíšková) 9:51 Martínková (Rovenská) 10:01 Kvasničková P. (Dvořáková) 17:11 Držmíšková (Jebousková) 23:44 Hyksová L. (Rovenská, Kvasničková) .

HC ŠD Písek – TJ Lokomotiva Česká  Třebová 1 : 4

Do zápasu jsme šli připraveni  a i když tempo nebylo přesvědčivé, hráčky z Písku jsme přehrály. V prvním poločase sice padl jen jeden gol , ale v druhé polovině hráčky Třebové přidaly další tři, a i když jeden inkasovaly, zvítězili  1:4  (0:1, 1:3)

Střely 4:28, vyloučení 2:1, využití přes. 0:1

Branky domácích: 3:16 Martínková (Rovenská) 14:30 Rejlová(Řepková,Martínková ) 18:14 Hyksová L. (Rovenská) 22:09 Martínková (Řepková).

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Plzeň Litice 7:1

Poslední zápas prvního kola MČR ,ovládly také naše ženy, když Liticím nasázely celkem sedm gólů.  (5:0, 2:1)

Střely 25:4, vyloučení 4:3, využití přes. 1:1

Branky domácích: 1:05 Hyksová L. (Držmíšková) 1:41 Martínková (Řepková) 2:39 Kvasničková P. 7:53 Hyksová M. (Řepková) 9:52 Hyksová L. (Rovenská) 19:22 Hyksová L. (Rovenská) 21:31 Dvořáková (Držmišková).

Sestava TJ Lokomotiva Česká Třebová

Zapadalová V., Jebousková D., Hekrlová J., Kvasničková R,. Kvasničková P., Hyksová M., Hrušková L., Nováková M., Svobodová V., Hyksová L., Rovenská Z., Rejlová L., Martínková B., Dvořáková D., Řepková M., Držmíšková K.

Jiří Jebousek: První turnaj MČR žen v této sezóně byl pro mě velkou neznámou a to hned z několika důvodů. Opravdu jsme toho moc nenatrénovali. Značná část holek má povinnosti v chlapeckých týmech svých klubů, a máme tu i některé hokejistky a florbalistky. I proto naše sestava doznala některých změn v podobě příchodu nových tváří z jiných týmů, zato ale „čistokrevných“ hokejbalistek. Je to sice některými trenéry kritizovaný krok, ale pokud se chceme MČR účastnit, jiného východiska bohužel není. Jsme z malého města, tudíž opravdu není kde brát, a to si někteří z kritiků nejspíše neuvědomují. Turnaj jako takový jinak hodnotím velmi pozitivně. Organizace na naše možnosti probíhala hladce a bez zbytečných zádrhelů. Jediným mínusem byla zima. S tím ale bohužel v tomto období nezbývá než počítat. S výkonem týmu jsem i přes výše zmiňované skutečnosti spokojen. I když je to teprve začátek, holky mi ukázaly, že jakmile se sejdou, stávají se týmem,  který se hokejbalem baví, drží pospolu a jde si za společnými cíli.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *