Béčko dovezlo další důležitou výhru ze Svitav

1. HBC Svitavy – TJ Lokomotiva Česká Třebová „B“ 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

Hodnocení Michal Broulík, TJ Lokomotiva Česká Třebová „B“:
„Při cestě do Svitav jsme věděli, že budeme hrát další zápas o 6 bodů. Jak my, tak domácí body potřebují jako sůl. Celkem slušná sestava a chuť zvítězit nám nechyběly. Do vedení jsme se dostali po ukázkovém buly v útočné třetině v polovině první minuty. Další změna skóre přišla znovu po vhazování a následné střele. Zaváhání a nesoustředěný výkon z druhé třetině zapříčil, že soupeř, který rozhodně nehrál žádného „zanďoura“ a docela slušně větral naši obranu, snížení domácích a zanedlouho bylo vyrovnáno. Naštěstí pro nás jsme ještě do druhé přestávky vedli. V poslední třetině pojistku v podobě čtvrté branky přidal do nedávna ještě „svitavský“ Jelínek. V závěru nás domácí zatlačili, hráli power play, ale výsledek se už nezměnil. Pro nás dva důležité zápasy máme úspěšně za sebou. „

Sestava ČT: Ehrenberger – Mrštný M., Nekvinda, Broulík, Vopařil, Truhlář, Řehák, Jirmásek, Jelínek, Bican, Doubrava, Němec, Smutný, Čapek, Kudlík

Branky: 0:26 Broulík (Doubrava), 12:39 Jelínek (Řehák, Jirmásek), 23:07 Jirmásek (Broulík), 33:16 Jelínek (Jirmásek)
Střely: 23:21 Vyloučení 6:3 Využití 0:2 V oslabení: 0:0