• IMG_0559
  • IMG_0561
  • IMG_0562

SHC Opava — TJ Lokomotiva Česká Třebová   1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Do Opavy jsme vyrazil v početnější sestavě než jsem měl v plánu a s vidinou nějakého toho bodíku, pač výsledky obou týmu byli podobné a tudíž jsem očekával vyrovnané střetnutí. Což se potvrdilo.

Zápas jsme nečekaně začali lépe, ale postupem času se domácí dostali do tempa a začali nám zatápět a po jedné z prohraných buly na jedničku se dostali do vedení. Byli jsme si schopni vytvořit šance, ale neměli jsme potřebný klid v zakončení a tak domácí šli do kabin s jedno brankovým vedením. Ve druhé třetině se nám podařilo vyrovnat zásluhou Pirkla, který při pressingu vybojoval míček a hned lišácky z nulového úhlu zaskočil brankáře střelou pod horní tyčku 1:1. Hned  vzápětí jsme domácí šokovali podruhé, když se v závaru před domácích brankou nejlépe zorientoval po nahrávce Faltejska Řehák 2:1 pro hosty 🙂 . Do konce zápasu se již nic podstatného nestalo. Šance se střídali na obou stranách. Je pravda, že domácích jich měli více, ale žádná neskončila v naší brance a to se nám podařilo ubránit 3  oslavení v posledních 7 minutách!!! A fauly kdo neviděl, neuvěří ….

V další kole k nám z Vysočiny zavítá Jihlava, tak uvidíme z čím přijede …

Střely: 27:18, vyloučení 3:4, bez využití,

Branky Loko: 20:08 Pirkl, 23:15 Řehák (Faltejsek)

Sestava Loko: Břeň – Pleskot, Mačátová, Vostrčil, Verner, Orlich – Faltejsek, Řehák, Smutný, Čapek, Pešava, Kvasničková, Pirkl, Zeman, Hyksa, Valíček

IMG_0559 IMG_0562 IMG_0561 IMG_0558 IMG_0557 IMG_0556 IMG_0555 IMG_0554 IMG_0553 IMG_0552 IMG_0551 IMG_0550 IMG_0548 IMG_0546  IMG_0544 IMG_0543 IMG_0542 IMG_0534IMG_0531 IMG_0545 IMG_0536 IMG_0537 IMG_0538 IMG_0540