Bečko v domácí premiéře podlehlo Ježkům po nájezdech…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Loko ČT B : Ježci Heřmanův Městec 4 : 5 (0:0, 3:1, 1:3, 0:1ss)

Slibně rozehrané utkání skončilo nakonec remízou a další bod si po samostatných nájezdech odváží hosté z Heřmanova Městce.

Premiéru v utkání měla i nová bezdrátová časomíra, která po x letech splňuje všechny požadavky nejvyšších soutěží pod hlavičkou ČMSHb.

Hodnocení Michal Broulík, TJ Lokomotiva Česká Třebová „B“:
„Ještě než samotný zápas začal byli jsme si moc dobře vědomi soupeřovi síly. Vždyť nás v srpnu  v přátelském zápase na rychlém plastu v Lanškrouně jednoznačně přehráli svým atletickým výkonem. Sestavu jsme měli opět docela slušnou, kompletní tři řady, to vše díky vydatné podpoře dorostenců, které zapojujeme do hry. V brance si svoji soutěžní premiéru, mezi muži, odbyl mladší dorostenec Břeň, který nastoupil od druhé třetiny, kdy mu svoje místo přepustil jeho starší kolega z „A“ týmu. V uvodní periodě měli více ze hry hosté. Byli aktivnější, lépe se pohybovali a vytvářeli si střelecké příležitosti. Ehrenberger v naší brance musel řešit několik ošemetných situací. Ale i přes toto všechno se šlo do kabin bez branek. Skóre se pohnulo až po změně stran. K překvapení některých jsme to byli my, kdo prostřelil Pilaře v brance hostí. V rozmezí necelých tří minut se dokázali prosadit Hudec, Němec a v přesilovce Pleskot. Ježci po třetí inkasované brance poslali do klece mladého Synka. Hosté se nevzdali a do konce prostřední části snížili. Ve třetí třetině jsme vedení 4:2 bohužel nedokázali udržet a v závěrečném tlaku se podařilo Ježkům vyrovnat. V nájezdech narozdíl od nás proměnili 2 ze 3 nájezdů a bod navíc si na cestu domů přibalili hosté. Nejblíž brance v penaltách byl dorostenec Řehák, který v několika málo zápasech mezi muži ukázal, že mezi nimi nebude jen do počtu. Musíme věřit, že se k Dominikovi přidají i další „mladé pušky“. Škoda promrhaného náskoku. Tým nezvládl psychyckou výhodou v podobě vedení přenést na hokejky a do hry. Dokud se bude zmatkovat a hlavy některých budou „přemotivovány“ nebo naopak myšlenkou jinde než na hokejbale, tak proti bojovnému soupeři se nebude sbírat plný počet bodů.“

Střely : 22:37  Vyloučení :  3:7  Využití : 1:0

Branky : 20:01  Hudec ( Nekvinda)  20:24  Němec ( Doubrava) 21:59  Pleskot ( Hudec) pp,  34:21 Němec (Jirmásek)

Sestrava : Ehrenberger – Broulík, Zemal L., Řehák , Nekvinda, Jirmásek, Doubrava, Smažil, Škeřík, Truhlář, Ruda,      Čapek, Laštovica,Hudec, Němec