Céčko po vodním pólu zvítězilo nad Splašenkama

• OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lokomotiva Č. Třebová : Splašené hole Pardubice 4: 2 (0:0,1:1,3:1)

Tuhle otázku si zřejmě položil nejeden hráč při pohledu ven z kabiny. Rozcvička za moc nestála ani u jednoho z týmů, protože se viditelně nikomu nechtělo do hustého deště, který se snášel po více než polovinu hrací doby na plochu třebovského hokejbalového hřiště.

Domácí Lokomotiva vstoupila do zápasu velmi aktivně. Obstřelovala brankáře hostí ze všech stran a dalo by se říct, že první třetina se odehrála na domácí polovině Splašených holí.

Ve druhé třetině ještě za nerozhodného stavu přišlo vyloučení na domácí straně. Hráči Lokomotivy nejprve skvěle ubránili první minutu oslabení a poté se jim dokonce podařilo dostat míček za záda do té doby skvěle chytajícího brankáře hostů. Pitterle dostal přesnou nahrávku od Němce mezi kruhy a přízemní střelou k tyči překvapil do té doby skvěle chytajícího brankáře Pardubic. Do konce druhé třetiny padl ještě jeden gól a to do domácí sítě. Po druhé třetině byl tedy stav 1:1.

Hustý déšť se před závěrečnou třetinou přeměnil v „příjemný“ deštík, ze hřiště zmizely ty největší kaluže a hráči mohli konečně začít trochu kombinovat. Z výsledku je jasné, komu to více sedlo. Techničtější tým z Třebové se prosadil hned ve druhé minutě pěknou střelou Doubravy. Ve 40 a 41 minutě přišel čas Škeříka, který dvakrát šikovně zasunul míček do branky těsně kolem pravé tyče. Hostům se podařilo těsně před závěrečnou sirénou ještě korigovat skóre, ale nic víc se v utkání již nestalo. Třebová si odnáší z náročného utkání 3 body a posun na osmou příčku, co víc si přát!

Branky : 23.16 Pittrle (Němec)sh, 31.52 Doubrava pp, 39.52 Škeřík (Rullová), 40.50 Škeřík (Doubrava)

Sestava : Novotný – Nekvinda, Zeman, Stráník, Doubrava, Broulík, Hruška, Rullová, Škeřík, Pittrle, Laštovica, Němec, Vohralík,

Střely : 36 : 18 Vyloučení : 3 : 6  Využití : 1 : 0  V oslabení 1 : 0