OHLÉDNUTÍ ZA SEZÓNOU STARŠÍCH ŽÁKŮ POHLEDEM HLAVNÍHO TRENÉRA JAROSLAVA TLAPÁKA

ČESKÁ TŘEBOVÁ – Už před nějakým časem skončila sezóna starších žáků hokejbalového oddílu. S odstupem několika týdnů Vám přinášíme krátké zhodnocení uplynulé sezóny z pohledu hlavního trenéra Jaroslava Tlapáka.

Naši první sezónu mezi staršími žáky považuji za úspěšnou. Tým byl tvořen z poloviny staršími a mladšími žaky. O konečném umístění rozhodly až vzájemné zápasy. Náš tým obsadil 4. místo. Podařilo se nám udržet kladné skóre ( 120 : 93 ), což považuji za důležité. Sehráli jsme vyrovnaná utkání se silnými týmy ze Svítkova a Autoskla Pardubic, i když se nám je o body až na jednu výjimku připravit nepovedlo. Pro naše hráče to jsou zápasy, ze kterých si nejvíce vezmou.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *