Předčasná velikonoční nadílka od béčka Hradce v úvodu nadstavbové části I. NHbL

Lokomotiva Č. Třebová : Hradec Králové B   2 : 6  (0:1,0:4,2:1)

Domácím se první utkání nadstavbové části vůbec nepovedlo. V první třetině drželi s hostujícím týme ještě relativně krok, protože třetina končila pouze 0:1. Když se skóire měnilo v osmé minutě.

V druhé části, ale hradečtí dokonale převzali  iniciativu v utkání na své hole v 18 minutě zvýšili vedení na 2:0.  A od dvacáté páté minuty převzali otěže zápasu naplno. Během čtyř minut zvýšili své vedení až na hrozivých 5:0, když dvakrát dokázali využít nabízenou přesilovou hru.

Ve 30. minutě došlo v domácí brance ke střídání a Ehrembergera nahradil v brance navrátivší se Procházka ze své Holandské mise. Ten udržel  své čisté konto šest minut. V čase 35:46 svítilo již na časomíře hrozivých 0:6 . Pět minut před koncem naštěstí pro domácí přesně zalícil Voleský po přihrávce Hynka. A dvě minuty nato snížil na konečných 2:6 při přesilové hře Válek.

Hostům, kteří si před utkáním vsadil v sázkové kanceláři na svoji výhru a vítězství svého Ačka v Třinci, vyšel jejich tip dokonale.

Doufejme, že se domácím podaří v nedělním duelu s Karvinou navázat na předchozí výsledek ze základní části.

Počet střel 24:23       Přesilovky 5:4   Využití 1:2

Branky ČT : 39:35 Voleský (Hynek), 42:59 Válek (Kvasnička, Rybka) PP

Sestava ČT: Ehrenberger (od 30. Procházka) – Dobrovský, Tlapák, Mrštný M., Rybka, Válek, Kvasnička, Tomeš, Voleský, Hynek, Hudec, Broulík, Jirmásek, Pitterle

Sestava HBC Hradec Králové 1988 „B“ – Biegel – Malík, Jedlička, Bažant, Rytíř, Kania, Hudeček, Hajník, Šejnoha, Rail, Řehák, Kozák, Weishaupt, Pazourek