Béčko odjelo na Deltu jen v devíti a devět dostalo

Delta Pardubice : Lokomotiva Č. Třebová B   9 : 4 (5:2,2:0,2:2)

K utkání hraném v Polabinách s mužstvem složeným z loňské Delty a Medvědů jsme bohužel odcestovali pouze v 9 lidech(rýmička, kašílek a hory). Domácí se ujali vedení v čase 3:23, a v čase 5:05 zvyšují v přesilovce na 2:0. Pykajícím byl M. Lustyk. V čase 7:12 využíváme i my přesilovku Pittrlem po nahrávce Vopařila. V čase 9:12 dochází ke zlomu utkání, kdy jsme místo zatlačení soupeře v naší přesilovce propadli a domácí zvyšují na 3:1. Během dvou minut domací navýší až na 5:1.V čas 13:48 se nám podařilo snížit na 2:5 Vopařilem po nahrávce Lustyka. Pro Vopařila to je zřejmě na dlouhou dobu poslední gol, neboť na začátku druhé třetiny byl velmi nevybíravým způsobem poslán na mantinel a utkání pro něj skončilo na chirurgii v nemocnici s poškozenými vazy v rameni. Zákrok před zraky velmi nepřesných rozhodčích zůstal nepochopitelně nepotrestán. Ve druhé třetině se trefili pouze 2x domací. Ve třetí třetině nám domací již ukolebáni vedením, umožnili korigovat na 8:4(Lustyk, Truhlář, oběma asistoval Pitterle), bohužel další naše šance zůstali bez využití a tak domací zvýšili na konečných 9:4. Soupeř byl i přes výsledek více než hratelný, bohužel v 9 lidech to nebylo možné. Rád bych poděkoval všem co jeli za bojovnost, neboť se jedná i o hráče, kteří původně chtěli již ukončit hráčskou karieru. Utkání zhodnotil vedoucí mužstva  Zbyněk Ruda.

Střely :   Vyloučení   Využití    V Oslabení

Branky : 7 Pittrle (Vopařil), 14 Vopařil (Lustyk), Lustyk (Pittrle), Truhlář (Pittrle)

Sestava : Novotný-Laštovica, Truhlář, Nekvinda-Škeřík, Vopařil, Ruda, Mrštný D., Lustyk M.,Pitterle