Béčko na úvod sezóny zvítězilo nad týmem Svitav

Lokomotiva Česká Třebová B : HBC Svitavy  3 : 1

(2:0,0:0, 1:1)

Domácí šli do vedení na konci páte minuty, kdy hostující tým zaskočila spolupráce Hudce se Smažilem při vlastním oslabení a bylo to 1:0. Otřesený svitavský tým inkasoval podruhé přesně za minutu, když Jiruše našel ideálně Laštovicu a ten zvýšil vedení Lokomotivy na 2:0.

Na další gól se čekalo až do 32 minuty, protože celé prostření část skončila bez branek.

Hostům se při přesilové hře podařilo snížit na 2:1 a nadále tlačili. Po zákroku Laštovici na útočícího hráče bylo dokonce nařízeno trestné střílení, které domácí brankář Novotný kryl. Domácí ve snaze udržet vítězství na svých holých několikráte ohrozili svitavského brankáře. Nakonec to byl aktivní Jiruše, který se potřetí trefil do černého. Hráči Lokomotivy si tak na úvod sezóny připsali důležité vítězství.

V dalším kole je čeká nedělní zápas s hodně ambiciozním týmem Delty příští neděli.

Střely : 12:7, 11:8, 13:8  Vyloučení 5:5  Využití  0:1  V Oslabení 0:1

Branky : 5. Smažil (Hudec) SH, 6 Laštovica (Jiruše) ,  42 Jiruše (Ruda)

Sestava : Novotný – Nekvinda , Laštovica, Zeman, Stráník, Broulík, Tlapák, Hudec, Jiruše, Vohralík, Vopařil, Pleskot, Čapek, Ruda, Smažil, Škeřík, Němec, Kudlík